Başkan Kuşan: Esnafımız, insanımız ve ilçemiz için koşturuyoruz
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, STK, hane, mahalle ve esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Ziyaretlerin ardından açıklama Kuşan, “İlçemizde yaşayan herkese ulaşmaya, dokunmaya çalışıyoruz. Ne kadar mümkün olur bilmiyorum ama çalışmalarımızda zaman ve saat kavramını kaldırdık. Tüm kademelerimizle birlikte sahadayız” dedi.