İYİ Parti Genel Başkanı Meral...
MEBİT

Akşener: Korkmuyorum Recep Bey!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin İstanbul İl Başkanlığı'na yapılan silahlı saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Abone Ol

2023-03-31 14:04:36 | Son Güncelleme : 2023-06-02 03:56:49

Akşener: Korkmuyorum Recep Bey!

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kurşunlanan İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı önüne geldi.

Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde kendisine yönelik söylediği sözleri hatırlatarak, "Bu ucube sistemin devamı halinde, bugün bize yarın size... Akşener'i korkutacak adam anasının karnından doğmadı. Korkmuyorum Recep Bey!" dedi.

Akşener'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

RECEP BEY’İN TEHDİDİ İLE PARTİMİZ KURŞUNLANMIŞTIR: Seçime 1,5 ay kala ve Sayın Cumhurbaşkanı demem ama Cumhurbaşkanı böyle olmaz, Recep Bey’in tehdidi ile partimiz kurşunlanmıştır. Daha önce dedi ki bana bunlar iyi günlerin, linçe uğradım, evim basıldı, bu defa beni kendinle uğraştırma dedi; partimizin İstanbul İl Başkanlığı 2 yerinden kurşunlandı. Türkiye bir kabile devleti olamaz. Partilerin seçime 1,5 ay kala korkutulması kabul edilemez. Akşener’i korkutacak adam anasından doğmadı. Cenab-ı Hak’tan başka kimseden korkmam.

14 MAYIS’TA SANDIĞA GİDECEKSİNİZ, BU PİS SİSTEMİ BİTİRECEKSİNİZ: Evim basıldı beraat ettiler. Linçe uğradım beraat ettiler. Torunuma iftira attılar, beraat ettiler. Aziz milletim, bu ucube sistem süremez. Bugün bana, yarın size. 14 Mayıs’ta sandığa gideceksiniz, bu pis sistemi bitireceksiniz. Yanımda Ekrem başkan var. Seçimi iptal ettiler. Ben milletime güveniyorum.

KILIÇDAROĞLU’NU CUMHURBAŞKANI SEÇECEKSİNİZ: Kadın kardeşlerim sizlere sesleniyorum. Erkek siyasetçilere yapılmayan iğrençlik bana yapıldı. Eğer bu zulmün bitmesini istiyorsanız 14 Mayıs’ta oylarınızı Millet İttifakı’na oy vereceksiniz. Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı seçeceksiniz, İYİ Parti’yi birinci parti yapacaksınız. Işıklar söndüğünde evinden işe nasıl gidildiğini biliyorum. Bir lokantada yalnız yemek yiyorsanız başınıza neler geldiğinizi biliyorum.

ETRAFINDAKİ YALAKA TAYFA YERİNE BİZE BAĞIRMAYA TERCİH EDİYOR: Recep Bey size sesleniyorum. Devri iktidarınızda başıma gelmeyen kalmadı. 14 Mayıs’tan sonra iftiralar, hakaretler bitecek. Etrafındaki yalaka tayfa yerine bize bağırmaya tercih ediyor.

 

AK PARTİLİ KABAKTEPE: BU TÜR ŞİDDET OLAYLARININ KARŞISINDA DURMAYI BAŞARABİLMEMİZ LAZIM
AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe de saldırının ardından İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın önünde açıklamalarda bulundu. "Saldırı derin şekilde bizi üzdü" diyen Kabaktepe'nin açıklaması şöyle:

"Üzdü kelimesi az kalıyor. demokrasi hayatımızın varlığının göstergesi olan partilerimize bu saldırıyı kınıyoruz. Meral hanıma geçmiş olsun dileklerimi ilettim. İYİ Parti camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu tür şiddet olaylarının karşısında durmayı başarabilmemiz lazım. Kısa sürede bu saldırıyı gerçekleştirenlerin bulunacağına inanıyorum. Biz her zaman hep birlikte bu tip hain saldırıyı gerçekleştirenlere karşı durmaya devam edeceğiz."

 

GAZETE DUVAR

 

 

  • Etiketler : MERAL AKŞENER İYİ PARTİ
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER