Gürpınar Belediyesi tarafından...
MEBİT

Gürpınar Belediyesi 3. Geleneksel Futbol Turnuvası Başladı

Gürpınar Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen mahalleler arası futbol turnuvası 30 takımın katılımıyla başladı.

Abone Ol

2022-09-27 00:09:32 | Son Güncelleme : 2024-02-19 16:46:00

Gürpınar Belediyesi 3. Geleneksel Futbol Turnuvası Başladı

İlçede spora olan ilginin artması ve mahalleler arası dayanışma kültürünün yaygınlaşması amacıyla her yıl Gürpınar Belediyesi tarafından düzenlenen turnuvanın bu yıl ki açılış maçı Işıkpınar Gençlikspor ile Akdoğuspor arasında yapıldı. Gürpınar ilçe stadyumunda yapılan maç Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın takımlara başarılar dilemesiyle start aldı.

Açılış maçında açıklamalarda bulunan Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, ilçede gençleri sporla buluşturmak için farklı alanlarda sportif organizasyonlar düzenlediklerini belirtti.

Turnuvanın ilçede spor şöleni havasında sürdüğünü söyleyen Başkan Tanış, “Geleneksel hale getirdiğimiz futbol turnuvası ile ilçemizde sosyal ve sportif aktiviteleri canlandırarak, vatandaşlarımız arası dayanışmayı ve dostluğu pekiştiriyoruz. Futbol turnuvamız sayesinde gençlerimizin her yıl artan coşkusuna şahit oluyoruz. Bizlerde gençlerimizin bu enerjisine ortak oluyoruz. Gürpınar Belediyesi olarak 7’den 70’e her alanda kültürel, sosyal ve sportif faaliyetler düzenliyoruz.” dedi.

  • Etiketler : GÜRPINAR GÜRPINAR BELEDİYESİ FUTBOL TURNUVA
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER