Havayolu Şirketleri Bayramı Fırsat Bildi Fahiş Fiyatlarla Bilet Sattı!

Havayolu Şirketleri Bayramı Fırsat Bildi Fahiş Fiyatlarla Bilet Sattı!

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olarak açıklanmasının ardından vatandaşlar da havayolu ve otobüs firmalarına yüklendi. Özellikle uçak bilet fiyatlarında artış meydana gelirken, İstanbul- Antalya arası uçuşlar 400 liradan alıcı buldu.

Abone Ol

2021-07-18 23:38:53 | Son Güncelleme : 2021-07-31 03:00:38

Havayolu Şirketleri Bayramı Fırsat Bildi  Fahiş Fiyatlarla Bilet Sattı!

Kurban bayramı tatili en çok, pandemi döneminde büyük sıkıntılar yaşayan havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdü. 9 günlük tatili, kendi şehirlerinin dışında değerlendirmek isteyen vatandaşların yoğunluk oluşturmasının ardından bilet fiyatları 362 liradan ile 872 lira arasında alıcı buldu.

872 LİRADAN EKONOMİ SINIFI BİLETİ SATILDI

Birçok şehre uçak biletleri günler öncesinden tükenirken, İstanbul-Antalya arası ekonomi sınıfı bileti bile 872 liradan satıldı.Bir kişi tek yön Business bilet ise bin 362 lira ile bin 785 lira arasında alıcı buldu.

TALEPLERİ KARŞILAMAKTA ZORLANDILAR

9 günlük bayram tatili nedeniyle uçak biletlerine yoğun ilgi yaşandı. Artan talep üzerine yüzlerce ek sefer koyan havayolu şirketleri talebi karşılamakta zorlandı. Van, Muş, Diyarbakır, Antalya, Bodrum seferlerinin biletleri günler öncesinden tükendi. Havayolu şirketleri talebin çok olduğu bu bölgelere ek seferler düzenledi.

  • Etiketler : HAVAYOLU FAHİŞ FİYAT GÜNCEL THY İSTANBUL VAN İZMİR MUŞ DİYARBAKIR ANTALYA
  • YORUM YAP

    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER