Van’daki Van Kahvaltı Konağı v...
MEBİT

Van Kahvaltısı büyük fuar YÖREX'te tanıtılacak

Van’daki Van Kahvaltı Konağı ve Damak Kahvaltı Salonu sahibi Ahmet Cintan, Antalya’da düzenlenecek olan 12. Yöresel Ürünler Fuarı’na (YÖREX) katılarak Van kahvaltısını tanıtacak.

Abone Ol

2023-09-25 01:29:02 | Son Güncelleme : 2024-05-22 21:40:01

Van Kahvaltısı büyük fuar YÖREX'te tanıtılacak

2-5 Kasım 2023 tarihinde ’Sizin oraların nesi meşhur’ sloganıyla 5 gün sürecek ve 81 ilin katılacağı YÖREX fuarında ürünler tanıtılacak.

VAN’IN YÖRESEL ÜRÜNLERİ ANTALYA’DA TANITILICAK

Son yıllarda Van kahvaltısının tanıtımı için her fuara katılım gösteren Ahmet Cintan, tek başına Van’ı temsil etmeye devam ediyor. Van kahvaltısı ürünlerinin sergileneceği fuarda, Antalyalılar otlu peynir başta olmak üzere birçok Van ürününün tadına bakma fırsatı bulacak.

2023 YILINI REKLAM YILI İLAN ETTİK

Van Kahvaltı Konağı ve Damak Kahvaltı Salonu sahibi Ahmet Cintan, “Bizler tanıtım adına güzel videolar çekiyoruz. Van’ımızın kültürünü turistik yerlerini Türkiye’nin her yerinde tanıtmaya devam çalışıyoruz.  2023 yılını reklam yılı olarak ilan ettik, dolu dolu bir yıl geçirdik diyebilirim.

700 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE KAHVALTI VERİLDİ

Sezonu yavaş yavaş kapadığımız bu günlerde sosyal medya aracılığıyla yaptığımız çekiliş ile 700 kişiye kahvaltı verdik. İstedik insanlar Van Kahvaltısıyla buluşsun, kahvaltımızı bilmeyen duymayan kalmasın istedik.

VAN’I TANITMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Daha güzel çalışmalara imza atacaklarını belirten Cintan önümüzdeki günlerce Van’ın her yerinde Kanispi’den Muradiye şelalesine, Başkale traventerlerinden Akdamar Adasına kadar ciddi projelerimiz var.  Her yerde Van’ımızı tanıtama devam edeceğiz.

VANLILARI YÖREX FUARINA BEKLERİM

Bugüne kadar yüzlerce fuara katılarak Van kahvaltısını yüzbinlerce insana ulaştırdık. Tek başıma Van’ın yöresel ürünlerini tanıtmaya çalışıyorum. Her yıl olduğu gibi Antalya YÖREX fuarına bu senede ilginin yüksek olacağını düşünüyorum. Van’a ve Van kahvaltısı sevdalıları başta olmak üzere Antalya’da ikamet eden hemşehrilerimizi stantlarımıza bekliyoruz” dedi.

VAN EKSPRES

  • Etiketler : VAN KAHVALTISI AHMET CİNTAN KAHVALTI
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER