Van Kültür Yolu Festivali'nde...
MEBİT

Bengü'nün Van konserinde ortalık karıştı!

Van Kültür Yolu Festivali'nde Bengü sahne aldı. Ünlü sanatçı konserini ''Ne Mutlu Türküm Diyene'' sözleriyle bitirmesiyle seyirciler tarafından protesto edildi.

Abone Ol

2024-07-08 00:25:22 | Son Güncelleme : 2024-07-13 02:35:52

Bengü'nün Van konserinde ortalık karıştı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Türkiye Kültür Yolu Festivali'nin 6’ıncı durağı olan Van’da festival tüm hızıyla devam ediyor. Dün gece Kültür Yolu Festivali kapsamında Van’da ilk defa konser veren Bengü, konserini "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözüyle bitirmesi bir grup tarafından protesto edildi.

BENGÜ, İLK KEZ VAN’DA BİR KONSER VERDİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Van Kültür Yolu Festivali'nde, birbirinden ünlü isimler sahne alıyor. Bu isimlerden birisi olan Bengü, Van'da ilk kez konser verdi. İlk defa Van'a geldiğini söyleyen ve oldukça mutlu olduğunu belirten Bengü, "Uzun zamandır hiç bu kadar heyecanlanmamıştım, kalbim duracak gibi oldu. Van'a hep gelmek istedim ama kısmet olmadı" ifadelerini kullandı.

Konsere bu sözlerle başlayıp şarkılarını seslendiren Bengü, konserin sonunda ise protesto edildi. Konseri ''Ne Mutlu Türküm Diyene'' sözleriyle bitiren Bengü, seyirciler tarafından protesto edildi.

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE" SÖZLERİ BÜYÜK TEPKİ TOPLADI

Şarkılarını söyledikten sonra "Ne mutlu Türküm diyene" sözleriyle konserini bitiren Bengü'ye seyircilerden tepki geldi. Van konserinden kareleri Instagram hesabından yayınlayan Bengü, yaşanan olayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

  • Etiketler : KONSER GERGİNLİK
  • Bu Haberle İlişkili Video Galeriler
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER