Van’da futbol camiasının da ya...
MEBİT

Vanlı İş İnsanı Vanspor Başkanlığına Aday 

Van’da futbol camiasının da yakında tanıdığı iş insanlarımızdan biri olan Ahmet Çelik’in Vanspor’a Başkan adaylığına talip olduğunu belirtti.

Abone Ol

2024-06-15 02:37:10 | Son Güncelleme : 2024-07-22 21:21:08

Vanlı İş İnsanı Vanspor Başkanlığına Aday 

Vanspor kongresi bir kez daha ertelendi.

Kulüp tarafından yapılan açılamada, "Acn turk Vanspor fk kulübü olarak planlanan olağanüstü genel kurul toplantısında üye yeterli salt çoğunluğu sağlanamadığından, 21.06.2024 tarihine aynı yer ve saate ertelenmiştir.” Denildi.

Vanspor’a Vanlı iş insan aday olmaya hazır dedi çıkan haberlerle ilgili bir açıklamada buluna İş İnsanı Ahmet Çelik,"Çok değerli Van’ımızın Spor kamuoyuna Van’ımızın güzide Van spor futbol kulübü başkanı sayın Feyat kıyak bir TV programın da Vanspor kulüp başkanlığı adaylığı için olan talebimizle ilgili bizimde ismimizi açıklamıştır. Feyat beyin açıkladığı gibi doğrudur. Kendisiyle birkaç kez telefonda konuştuk ve İstanbul’da   kendisiyle bir araya geldik. Görüşmelerimiz halen devam etmektedir. Olumlu ya da olumsuz sonuçlandığında çok şeffaf bir şekilde siz değerli spor kamuoyuna gerekli açıklamaları yapacağız Şimdiden herkesin mübarek bayramını kutluyorum. Kamuoyuna selam ve saygılarımla.” Dedi.

  • Etiketler : BELEDİYE VANSPOR
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.