HÜDA PAR Van Büyükşehir Beledi...
MEBİT

HÜDA PAR Van projelerini kamuoyuyla paylaştı

HÜDA PAR Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Mehdi Oğuz Van için yapacakları projeleri açıkladı.

Abone Ol

2024-02-12 01:26:06 | Son Güncelleme : 2024-02-21 06:55:48

HÜDA PAR Van projelerini kamuoyuyla paylaştı

Mehdi Oğuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Van’ın sorunlarını ve çözümlerinin belli olduğunu belirterek yapacakları çalışmaları anlattı.

İLİMİZ SINIR TİCARETİNDE BÜYÜK BİR POTANSİYELE SAHİP

Oğuz açıklamasında, Sorunlar belli çözümler belli. Yıllardır hizmetten yoksun olan halkımız HÜDA PAR'ın belediyecilik anlayışına ihtiyacı vardır. İlimizin İki sınır kapısı var ve ciddi bir ticaret potansiyeline sahip olmasına rağmen işsizlik oranı iller sıralamasında ilk 3'te yer almaktadır.” Dedi.

VAN GÖLÜ HAKKETTİĞİ DEĞERE KAVUŞACAK

Mehdi Oğuz açıklamasının devamında, “Bunun yanı sıra biz Van'lıların değimiyle Van denizimiz şifalı suyuyla turizme katkı sağlayacak ve şehrimizi turizmin merkezlerinden biri haline getirecek bir potansiyele sahip. Ama maalesef kurumaya terkedilmiş durumda.” İfadelerini kullandı.

Başkan adayı Oğuz açıklamasını şu ifadelerle tamamladı;

Tarım ve hayvancılık noktasında da verimli topraklara sahip olan ilimizde, halkımız kırmızı ete hasret kalmış ihtiyaç olan tarımsal ürünlerinin çoğunu komşu illerden tedarik etmektedir. Bu saydıklarımız sadece sorunlardan birkaç tanesi. Halkımızı tüm bu hizmetlerden mahrum bırakan anlaşın değişme vaktinin geldiğini ve halkımızın özlem duyduğu hizmetlerin tamamımı #BizimleOlur diyor halka efendi değil hizmetkâr olacağımızı ilan ediyoruz.

  • Etiketler : PROJE
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER