AK Parti İpekyolu Belediye Baş...
MEBİT

Başkan Kuşan: Göreve geldiğimiz günden bu yana 76 bin 300 haneyi ziyaret ettik

AK Parti İpekyolu Belediye Başkan adayı İsa Berge'nin basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda konuşan ilçe başkanı Yavuz Kuşan, "Göreve geldiğimiz günden bu yana 76 bin 300 haneyi ziyaret ettik. 4-5 ekiple bu çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sabah saat 10’da çalışmalarımıza başlıyoruz öğleden sonra saat 15:00’da tamamlıyoruz" dedi.

Abone Ol

2024-02-11 17:37:11 | Son Güncelleme : 2024-02-21 06:55:50

Başkan Kuşan: Göreve geldiğimiz günden bu yana 76 bin 300 haneyi ziyaret ettik

AK Parti İpekyolu Belediye Başkan Adayı İsa Berge, Basın Mensuplarıyla Buluştu. Toplantıya İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, Kadın Kolları Başkanı Suzan Türkoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Sedat Avcı, Tanıtım ve Medya Başkanı Burak Gültepe ile partililer katıldı.

AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, geçtiğimiz gün yaşamını yitiren Vanlı gazeteci Murat Çurku’ya rahmet okuyarak ve basın mensuplarına desteklerinden dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı. Kuşan, vatandaşların sorunlarını çözmek için gece-gündüz çalıştıklarını belirterek, “Göreve atandığımız günden bu yana vatandaşlarımızı ziyaret ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm teşkilatla sahaya indik. İpekyolu’na bağlı tüm mahalleleri sokak, sokak, kapı kapı dolaştık. Ev ziyaretlerinde bulunduk. Her mahallemize 5-6 günümüzü ayırdık. Arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip çözümü konusunda gayret sarf ediyoruz. Vatandaşlarla kurumlar arasında köprü görevi oluşturuyoruz. Halkımızın sorunlarını dinledikten sonra kurumlara iletiyoruz. Birkaç gün sonra sorunlarının çözülüp çözülmediğini öğrenmek için vatandaşlarımızı arıyoruz. Sağ olsun kurum amirlerimiz vatandaşlarımızın her türlü sorununu çözüyor. Kendilerine de teşekkür ederim” dedi.

“76 BİN 300 HANEYİ ZİYARET ETTİK”
Kuşan, 31 Mart tarihinde yapılacak seçimlerde AK Parti’nin İpekyolu ilçesinde ipi göğüsleyeceğini söyleyerek, “Bizim için önemli olan vatandaşlarımızın rahat bir şekilde yaşaması, bunun için çaba sarf ediyoruz. Görevde olduğumuz sürece halkımızın tüm sorunlarıyla yakından ilgileneceğiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana 76 bin 300 haneyi ziyaret ettik. 4-5 ekiple bu çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sabah saat 10’da çalışmalarımıza başlıyoruz öğleden sonra saat 15:00’da tamamlıyoruz. Bazen il teşkilatımızdan bazı arkadaşlar bunun mümkün olmadığını söylüyorlar. İpekyolu olduğu zaman mümkündür. İpekyolu olduğu zaman ezber bozuluyor. İpekyolu olduğu zaman çalışma azmi artıyor. Onun için 31 Mart tarihinde yapılacak seçimi kazanacağız. Bu süreçte bir adım geride kalacağım” diye konuştu.

“İSA BERGE İLE 1990 YILINDAN BU YANA TANIŞIYORUZ”
İpekyolu Belediye Başkan adayı İsa Berge ile uyum içinde çalıştıklarını aktaran Kuşan, sözlerini şöyle sürdürdü: 
“İpekyolu Belediye Başkan Adayımız İsa Berge oldu. İsa Berge ile birkaç gündür çalışıyoruz. İyi bir ivme, birlik, beraberlik yakaladık. Sürekli bizimle istişare halindedir. Halkın gözünde, meslek odalarının gözünde İsa Berge’nin iyi bir karşılığı var. İsa Berge ile 1990 yılından bu yana tanışıyoruz. Aynı okulda okuyorduk, kendisiyle geçmişimiz var. O günden bugüne kadar da hiçbir zaman bağlarımızı koparmadık. Allah’ın izniyle İsa Berge ile birlikte İpekyolu’nu kazanacağız”
 

  • Etiketler : YAVUZ KUŞAN
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER