Van Dernekler Federasyonu 23-2...
MEBİT

VAN FED'ten teşekkür mesajı

Van Dernekler Federasyonu 23-26 Kasımda İstanbul gerçekleşen tanıtım günleri sonrası teşekkür mesajı yayımladı.

Abone Ol

2023-11-28 00:53:35 | Son Güncelleme : 2024-02-15 12:53:59

VAN FED'ten teşekkür mesajı

Van Dernekler Federasyonu mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Aziz Hemşehrilerim, Kıymetli Dostlarım; Van Dernekler Federasyonumuzun öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz İkinci Van Tanıtım Günlerinde, Van'ın birlik, beraberlik, kardeşlik, hoşgörü ve misafirperverliğini başta İstanbul olmak üzere Yurdumuz ve dünyanın dört bir yanına tanıtımından dolayı gururlu ve mutluyuz. Böyle büyük bir organizasyon da gecesini gündüzüne katan, maddi, manevi her türlü desteğini bizden esirgemeyen, gücümüze güç katan, Van'ımıza olan ahde vefamıza katkı sunan başta, tüm çatı kurumu paydaşlarımıza, Van Ticaret Odası, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van ticaret Borsasına vermiş oldukları destek için teşekkür ederim.

Bizleri Dört gün boyunca yalnız bırakmayan, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza Siyasi Partilerimizin Temsilcilerine, Akademisyenlerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcilerine, Yazarlarımıza, basın Mensuplarımıza, Kültür Elçisi Sanatçılarımıza, İş İnsanlarımıza, Muhtarlarımıza, Kadınlara, Gençlerimize, Dostlarımıza ve Hemşehrilerimize ve adını sayamadığımız birbirinden kıymetli misafirlerimize çok teşekkür ederim. Tabi ki ilk günden son güne kadar gecesini gündüzüne katan, cefakar, fedakar ve o kadar da özverili, kendileriyle çalışmaktan onur ve gurur duyduğum her biri birbirinden kıymetli yol arkadaşlarım, Van Fed Yönetim Kuruluna teşekkür ederim.

Ben değil, biz olma anlayışıyla çıktığımız bu yolda, vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmekten duyduğumuz onur ve gururun eserini gördüğümüz siz değerli hemşehri ve dostlarıma sonsuz şükran ve sevgilerimi sunarım. Böylesi enerjisi ve coşkusu yüksek olan bir organizasyonda eksiklikler olmuşsa bile anlayış erdemliğinize müteşekkiriz. Daha büyük ve muhteşem organizasyonlarda Van paydasında buluşmak dileğiyle, sizleri sevgi, saygı ve içtenlikle selamlıyorum. İyi ki varsınız, esen kalın’ #UrartularınBaşkentiVanİstanbulda

  • Etiketler : VAN FED
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER