Ünlü Yazar ve Şair Şükrü Erbaş...
MEBİT

Şair Şükrü Erbaş ve Harun Tutuş Van’da şiir severlerle bir araya geldi!

Ünlü Yazar ve Şair Şükrü Erbaş ile Harun Tutuş, Van‘da sanatseverlerle bir araya geldi.

Abone Ol

2023-11-20 01:22:19 | Son Güncelleme : 2024-06-20 05:33:16

Şair Şükrü Erbaş ve Harun Tutuş Van’da şiir severlerle bir araya geldi!

Ünlü Yazar ve Şair Şükrü Erbaş ile Harun Tutuş, Toranj sanat kültür akademide BOSAŞ ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyonda şiir severlerle bir araya geldi.

Sanat merkezinde düzenlenen dinleti ve imza etkinliğinde Şükrü Erbaş, yaşantısından örnekler vererek, edebiyatın insanların üzerindeki etkisine dair örneklemelerde bulundu.

Etkinlikte açılış konuşması yapan, BOSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Bozkurt, “İşci kökenli birisi olarak 25 yıl önce kültür ve sanatı yakın takip eden Eczacıbaşı ve Sabancı gibi büyük şirketlerde bu tür etkinlikleri takip etmeye başladım. Kültür ve sanata olan ilgim oradan geliyor. Van’da kültür sanata bir nebze olsun destek vermek için son 20 yıldır sadece ekonomi ve paranın konuşulduğu bir sistemin içinden kültür ve sanatı konuşmak çok kıymetli ve değerlidir. Biz şirket olarak böyle bir etkinliğe destek vermiş olmaktan büyük bir onur ve kıvanç duyuyoruz. Bugün davetimiz icabetinde bizi yalnız bırakmayan Şükrü Erbaş ve Harun Tutuş abilerime teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

  • Etiketler : KÜLTÜR SANAT
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER