Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'n...
MEBİT

Mehmet Avcı'dan DAKAF 24'e destek çağrısı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nin ev sahipliği yapacağı Doğu Anadolu Kariyer Fuarı’nın (DAKAF’24) tanıtımı yapıldı. Toplantıda konuşan Wilco Şirketler Grubu Başkanı ve iş insanı Mehmet Avcı, yapılacak fuar için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Abone Ol

2023-11-14 12:45:04 | Son Güncelleme : 2023-12-11 16:52:59

Mehmet Avcı'dan DAKAF 24'e destek çağrısı

Van'da Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) ev sahipliğinde ve Bitlis Eren, Hakkari, Iğdır, Siirt ile Muş Alparslan üniversitelerinin paydaşlığında düzenlenecek "Doğu Anadolu Kariyer Fuarı"nın tanıtımı yapıldı. Bir birinden önemli isimlerin katılım sağladığı lansman toplantısında konuşan Wilco Şirketler Grubu Başkanı Mehmet Avcı, “Yapmamız gereken sadece fuara katılmak değil, fuarı daha güçlü kılacak çalışmalar yapmaktadır” dedi.

İŞ İNSANI AVCI, DAKAF’24 FUARININ LANSMAN TOPLANTISINDA KONUŞTU 

Programda konuşan Wilco Şirketler Grubu Başkanı Mehmet Avcı, "Birçok şehirdeki şirketlerin bu fuardan haberi olmayabilir. Ondan dolayı da bu lansman toplantısının bir ayağı İstanbul’da bir ayağı Ankara’da olursa hem fuara katılım noktasında hem de etkileşim noktasında fayda sağlanabilir. Bugün burada olduğum içinde ayrı bir mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bizim yapmamız gereken sadece fuara katılmak değil, fuarı daha güçlü kılacak çalışmalar yapmaktadır. Bu anlamda da elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

  • Etiketler : WİLCO MEHMET AVCI DAKAF
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER