Milliyetçi Hareket Partisi (MH...
MEBİT

MHP Van il kongresi ne zaman yapılacak?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van il kongresi ne zaman yapılacak? Milliyetçi Hareket Partisi Van il kongresi tarihi. MHP Milliyetçi Hareket Partisi kongresi hangi tarihte yapılacak.

Abone Ol

2023-09-20 23:36:22 | Son Güncelleme : 2023-12-07 18:54:57

MHP Van il kongresi ne zaman yapılacak?

MHP Van Edremit, Tuşba, Erciş, Gevaş, Çatak, Özalp, Saray, Gürpınar, İpekyolu, Başkale, Muradiye, Çaldıran, Bahçesaray ilçe kongrelerinden sonra il kongresinin ne zaman olacağı merak konusu iken GazeteVAN kongrenin olacağı tarih bilgisine ulaştı.

İlçe kongrelerinin tamamlanmasıyla birlikte hazırlıklara başlayan MHP Van İl Başkanlığı, kongresini 14 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirecek. Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Derneğinin toplantı salonunda yapılacak olan il kongresi, MHP’nin bugüne kadar Van’da gerçekleştirilmiş en yoğun katılımlı toplantısı olacak. Hazırlıkların şimdiden başladığı kongre için gerekli prosedürler yerine getirilirken, MHP Van İl Başkanı Sali̇h Güngöralp ise, ilk mesajını şimdiden verdi. Başkan Güngöralp, “İl Kongremizi yaptığımız gün bambaşka bir gün olacak. O gün partimizin il kongresi, Van’da bugüne kadar hiç görülmemiş bir coşkuya ve birlikteliğe sahne olacak” dedi.

Güngöralp’ten 14 Ekim Daveti

İlçe kongrelerini tamamlayarak ve şimdi de il kongresiyle taçlandıracaklarını kaydeden Başkan Güngöralp, “14 Ekim’de Allah izin verirse kongremizi Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Derneğinin toplantı salonunda gerçekleştireceğiz. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

  • Etiketler : MHP KONGRE
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER