Van da yüzbinlerce abonesi bul...
SERACETTİN BEDİRHANOGLU

AKSA'da aksa(k) hizmet

Van da yüzbinlerce abonesi bulunan AKSA Van Doğal Gaz A.Ş’nin kent merkezden uzak bir yerde hizmet vermesi; personel ve gişe sayının az olması nedeniyle ağır aksa(k) yürütülen işlemler vatandaşı canından bezdirdi.

Abone Ol

2022-08-05 12:08:01 | Son Güncelleme : 2023-05-28 02:15:03

AKSA'da aksa(k) hizmet

Sabah saat 6-7 gibi numara almak için geldiklerini dile getiren vatandaşlar; işlemlerin yapılması için gün boyu  sıranın kendilerine gelmesini beklediklerini söyledi.  Oluşan yoğunluktan dolayı ortaya çıkan tepkilere karşı yetkililerin bu durmam kayıtsız ve duyarsız kaldıklarını dile getiren vatandaşlar tepkilerini şu sözlerle ifade etti: 


“Bunların yaptığı züllümden başka bir şey değil. Bu halka onca eziyet çektirmek insafsızlıktır. Kent merkezinde 400 binden fazla evde doğal gaz kullanıyor. Burada kasa kasa para kazanan bu şirket iş ve işlemler için sadece bir şubesi bulunuyor. Bu şubede  de sadece 7 gişe bunlardan 3’ü ise çalışmıyor, 4 gişeyle bunca insan seline nasıl hizmet verilir soruyorum size. Ayrıca ara ara kesiliyor. Sabahın köründe gelip sırasını bekleyen insanlar akşama kadar burada sürünüyor.  Su yok lavabo wc yok. İnsanlar burada temel ihtiyacını giderecek bir yer bulamıyor. Bir şubeyle bu hizmet sağlıklı hizmet veremez. En azında 2-3 şubesinin olması gerekiyor. Teknoloji bu kadar gelişmişken açma kapama işlemleri internet üzerinden de yapma olanaklarını geliştirmelidir. Bunca insan bu manzarayı hak etmiyor” şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

  • Etiketler : AKSA
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER