AK Parti Van il Başkanı Kayhan...
MEBİT

İddia: AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu istifa etti!

AK Parti Van il Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Genel Merkezi’nde müsaadesini alarak vekil adayı olmak üzere il başkanlığı görevinden ayrıldı.

Abone Ol

2023-01-26 01:32:25 | Son Güncelleme : 2024-06-17 11:34:06

İddia: AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu istifa etti!

Seçim tarihi için geçtiğimiz günlerde 14 Mayıs tarihini işaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının ardından ülke genelinde seçim hareketliliği başladı.

Şehrivan Gazetesi'nden Yunus Emre Aykaç'ın özel haberine göre: Seçim açıklaması sonrasında Ak Parti cephesinde aday adaylığı sürecinin de Startı resmi olmasa da verilirken aday adayları da kendisini belli ettirmeye başlamıştı. Van’da da uzun süredir beklenen adımlardan biri bugün itibari ile atılmış oldu. Uzun süredir yapılacak olan milletvekili seçiminde aday olacağı konuşulan Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu bugün itibari ile görevinden istifa etti.

Şehrivan Gazetesi’nin edindiği bilgiye göre il başkanı Türkmenoğlu Genel Merkezi’nde müsadesini alarak aday olmak üzere il başkanlığı görevinden ayrıldı.  İstifa haberi kulislerde bomba etkisi yaratırken gözler parti teşkilatını seçmeye götürecek isimlerin kim olacağına çevrildi.

 

  • Etiketler : VAN VAN HABER VAN AK PARTİ KAYHAN TÜRKMENOĞLU
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.