Türkiye Kupası'nda 4. eleme tu...
MEBİT

Türkiye Kupası 4. eleme turunun sonuçları

Türkiye Kupası'nda 4. eleme turu bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Sahadan galip ayrılan 28 takım adını 5. tura yazdırdı.

Abone Ol

2023-12-08 01:30:43 | Son Güncelleme : 2024-02-22 01:00:28

Türkiye Kupası 4. eleme turunun sonuçları

Türkiye Kupası'nda 5 Aralık Salı günü başlayan 4. eleme turu, bugün oynanan karşılaşma ile sona erdi. 

Tek maç eleme usulüyle oynanan turda rakiplerini mağlup eden takımlar, 5. tura yükseldi.

Bugünkü mücadeleler sonucunda Manisa Futbol Kulübü, Sivasspor, Gaziantep Futbol Kulübü, MKE Ankaragücü, Çaykur Rizespor ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü turu geçen takımlar oldu. 

5 ve 6 Aralık'ta oynanan maçlarda turu geçen takımlar ise Teksüt Bandırma Spor, Kasımpaşa, Bordum FK, Anagold 24Erzincanspor, Sakaryaspor, Boluspor, Ümraniyespor, Eyüpspor, Gençlerbirliği, Adanaspor, Göztepe, Tuna Tarım Kırklarelispor, Konyaspor, Hatayspor, Kayserispor, Trabzonspor, Ankara Keçiörengücü, Fatih Karagümrük, Pendikspor, Antalyaspor, Samsunspor ve Alanyaspor oldu.

4. eleme turunda oynanan 28 maçın sonuçları şu şekilde:

7 ARALIK
Manisa Futbol Kulübü-GMG Kastamonuspor: 3-0

Sivasspor-Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor: 2-1

Gaziantep Futbol Kulübü-Etimesgut Belediyespor: 2-1

MKE Ankaragücü-İskenderunspor: 3-1

Çaykur Rizespor-Bucaspor: 4-0

Rams Başakşehir Futbol Kulübü-Şanlıurfaspor: 2-0

6 ARALIK 
Teksüt Bandırma Spor-Somaspor: 3-1

Kasımpaşa-Kırşehir Futbol Spor Kulübü: 4-1

Bordum FK-Menemen Futbol Kulübü: 2-1

Erzurum FK-Anagold 24Erzincanspor: 0-0 (Uzatmalarda: 0-3)

Sakaryaspor-Ankaraspor: 1-0

Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-0

Ümraniyespor-Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü: 2-1

Eyüpspor-Ankara Demirspor: 3-1

Gençlerbirliği-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar AŞ: 4-1

Adanaspor-Esenler Erokspor: 2-0

Göztepe-1461 Trabzon FK: 3-0

Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor: 2-3

Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri AŞ: 3-0

Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor: 2-1

Kayserispor-Van Spor FK: 4-0

Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK: 3-1

5 ARALIK
Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor: 2-1

Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor: 3-1

Pendikspor-Isparta 32 Spor: 5-3

Antalyaspor-Kepezspor: 6-1

Samsunspor-Tokat Belediye Plevne Spor: 3-0

Alanyaspor-Kocaelispor: 1-0

  • Etiketler : FUTBOL
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER