Millet İttifakı, Kemal Kılıçda...
MEBİT

Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyası resmen başladı!

Millet İttifakı, Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını resmen başlattı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, 'Sana Söz' sloganıyla duyurduğu kampanyasında Levent Yüksel'in 90'lı yıllara damgasını vuran 'Tuana' şarkısını kullandı.

Abone Ol

2023-03-28 01:54:04 | Son Güncelleme : 2024-03-02 08:11:40

Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyası resmen başladı!

Millet İttifakı ortak Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını resmen başlattı.

Kılıçdaroğlu kampanyayı, sosyal medya hesabından  "#SanaSöz yine baharlar gelecek…" başlığı ile yaptığı videolu paylaşımla duyurdu. Cumhurbaşkanlığı kampanyasının ilk filmi olan videoda, Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile el ele olduğu görüntülere de yer verildi.

'BAY KEMAL SÖZÜNDEN DÖNMEYECEK'
Millet İttifakı'nın beş genel başkanı ile birlikte kayıtlara geçen görüntülerin de birleştirdiği videoyu Kılıçdaroğlu, "Sana söz, yine baharlar gelecek. Bay Kemal sözünden dönmeyecek" ifadeleriyle bitirdi. Levent Yüksel'in 90'lı yıllara damgasını vuran 'Tuana' şarkısının kullanıldığı videoda Kılıçdaroğlu, yurttaşlara şu ifadelerle seslendi:

"Sana söz, birbini incitmeyen, farklı olanı olduğu gibi seven, sayan; uzaklaşan değil, kucaklaşan bir Türkiye. Karnı tok, gönlü bol, yaşamayı seven bir Türkiye. Bilime, sanata, geleceğe inanan; ayakları yere sağlam basan, uzmanlığa saygı duyan bir Türkiye. Seyirci kalmayan, korkusundan susmayan, sözü dinlenen, kıymeti bilinen; en güzel şarkıları bağıra çağıra söyleyebilen, neşesi çocukların gözünden okunan bir Türkiye için geliyoruz.  Sana söz, yine baharlar gelecek"

KILIÇDAROĞLU'NDAN İKİNCİ PAYLAŞIM
Kılıçdaroğlu, ilk paylaşımın ardından yeni bir klip daha paylaştı. Kılıçdaroğlu'nun "Bay Kemal sözünden dönmeyecek..." notu düşerek yaptığı paylaşım şu şekilde:

  • Etiketler : KEMAL KILIÇDAROĞLU SİYASET MİLLET İTTİFAKI
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER