31 Mart’ta yapılacak olan seçi...
MEBİT

Başkan adayı Kılıç: Cumhuriyet Caddesi'ni araç trafiğine kapatacağız

31 Mart’ta yapılacak olan seçimler öncesi Van ile ilgili birçok proje paylaşılırken kentin önemli sorunları da tartışılıyor. Şehir ittifakı İpekyolu Belediye Başkan adayı Yılmaz Kılıç'tan Cumhuriyet Caddesi paylaşımı geldi.

Abone Ol

2024-02-22 00:26:37 | Son Güncelleme : 2024-04-21 20:43:35

Başkan adayı Kılıç: Cumhuriyet Caddesi'ni araç trafiğine kapatacağız

Van’da yerel seçim öncesi partiler ve adaylar nezdinde çarpıcı söylemler ve vaatler dile getirilmeye devam ediyor. Adaylar mega projelerle birlikte kentin sorunlarını çözecek projeleri telaffuz etmeye devam ederken İpekyolu’nun Saadet ile Gelecek Partisi’nin şehir ittifakı adayı Yılmaz Kılıç da dikkat çeken projeler sunmaya devam ediyor.

Kenti yakından ilgilendiren sorunlar ve tespitleri ile dikkatleri çeken Kılıç, bu konulardan birisi olan trafik meselesi ile ilgili Cumhuriyet Caddesi üzerinden bir paylaşım yaptı. Kılıç, "Daha önce de demiştim. Projelerimiz net ve anlaşılır olacak. İşte onlardan biri... Cumhuriyet Caddesi'ni araç trafiğine kapatacağız, tamamıyla yayaların hizmetine sunacağız. Cumhuriyet Caddesi Türkiye'nin en şık caddesi olacak.” Diyerek Cumhuriyet için yayalaştırma ve trafiğe kapatma sözü verdi.

  • Etiketler : YILMAZ KILIÇ
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER