AK Parti’nin aday adaylığı baş...
MEBİT

Van Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Atıf Çiçekli iddiası

AK Parti’nin aday adaylığı başvuruları sürerken Van için flaş bir adaylık iddiası konuşulmaya başlandı. Geçmiş dönemde Edremit'te Kaymakamlık ve Belediye Başkanvekilliği yapan Atıf Çiçekli AK Parti'nin adayı mı olacak?

Abone Ol

2023-11-19 18:28:20 | Son Güncelleme : 2024-07-15 06:29:49

Van Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Atıf Çiçekli iddiası

9 Kasım’dan bu yana aday adaylığı başvuruları alan Ak Parti’de büyük bir hareketlilik yaşanırken Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı için şu ana kadar tek başvuru yapıldı.

İnşaat yüksek mühendisi Faruk Görünüş’ün başvuru yaptığı, Zahir Kandaşoğlu’nun güçlü adaylardan birisi olarak konuşulduğu süreçte, Van Büyükşehir Belediye’si için Atıf Çiçekli ismi konuşulmaya başlandı.

Edremit Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliği yaptığı dönemde kentin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Çiçekli’nin Van kamuoyunda ismi sıkça telefuz edilmeye başlarken, sosyal medyada da Çiçekli’nin aday olması gerektiği yönünde yorumlar artmaya başladı.

Van’dan sonra Antalya’ya atanan ve o tarihten bu yana Vali Yardımcılığı yapan Çiçekli’nin kararı merak konusu olurken, son günlerde büyükşehir için ismi en çok zikredilen isimlerden birisi oldu.

  • Etiketler : 2024 SEÇİM
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER