AK Parti'de milletvekili aday...
EDREMİT HİZMET

Affan Orhan, milletvekilliği aday adaylığı başvurusu yaptı!

AK Parti'de milletvekili aday adaylığı süreci devam ediyor. AK Parti Van İl Başkanlığında aday adaylığı başvuruları sürerken, kentin tanınan isimlerinden biri olan Affan Orhan da aday adaylık başvurusunda bulundu.

Abone Ol

2023-03-18 23:23:25 | Son Güncelleme : 2023-03-21 04:47:16

Affan Orhan, milletvekilliği aday adaylığı başvurusu yaptı!

Cumhur İttifakı'nda 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için çalışmalar sürüyor. AK Parti'de milletvekilliği aday adayları 22 Mart'a kadar başvuru uzatılırken, Van’da da seçim hareketliği devam ediyor. AK Parti Van İl Başkanlığında aday adaylığı başvuruları devam ederken, Affan Orhan da aday adaylık başvurusunda bulundu.  

GÜRAY: VAN, İYİLİKLERİ UNUTMAZ  
Programda konuşan AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray, “Tüm adaylarımız bizim için baş tacıdır. Van ilinde 148 bin üyeye sahibiyiz. Affan Orhan kardeşimizde bu aileye gönül veren bireylerimizden bir tanesi. Allah bu uğurda onunda bizimde yardımcımız olsun. Yeni bir yola çıktık, görevimiz zor. 14 Mayıs’ta çok güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımıza selamımızı ileteceğiz. Van iyilikleri unutmaz.”  

ORHAN, MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI 
Seçim süreciyle ilgili konuşan Affan Orhan ise, “Bu seçimde de el ele vererek, memleketimize hizmet etmek adına bir yola çıkacağız. Türkiye’ye geçmiş yıllarda yapılmayan tüm hizmetler AK Parti hükümeti döneminde yapıldı. Bu hizmetlerin kesintisiz şekilde devam etmesi için yine bu seçimi kazanacağız. Bizde kenti memleketimize hizmet etmek için talip olduk. Bahçesaray, Gevaş ve Van’a hizmetler yapılıyor ama hala çok eksiklikleri var. Bizde elimizi taşın altına koyup, çalışmaya niyet ederek geldik.”

  • Etiketler : VAN AK PARTİ AFFAN ORHAN MİLLETVEKİLİ ADAY
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER