Murat Durmaz yazdı: "Yarım Kalan Bir Kitap"
emineller-faturavizyon

Murat Durmaz yazdı: "Yarım Kalan Bir Kitap"

Geçmiş Dönem Özalp Belediye Başkanı Murat Durmaz'ın kaleminden, "Yarım Kalan Bir Kitap" okurlarına merhaba dedi. Kitap www.kitaplife.com sitesinde özel indirimi ile satışa sunuldu.

Abone Ol

2021-06-19 00:59:16 | Son Güncelleme : 2021-10-21 07:47:52

Murat Durmaz yazdı: "Yarım Kalan Bir Kitap"

Özalp ilçesinde başta taşıma sektörünün destek verdiği ve bu destekle belediye başkanı olan Murat Durmaz, bir dönem yaptığı belediye başkanlığı görevinde deyim yerindeyse yeni bir Özalp kurdu.

İlçe merkezinde bulunan dağı yıkmak üzere merkeze park taşı, ışıklandırma ve çok sayıda çalışma yapan Durmaz, bir sonraki dönem belediye başkanı olmadı. Yaptığı çalışmalar ve ortaya koyduğu eserler ile adından söz ettiren Durmaz'ın kaleme aldığı kitap çıktı.

Avrupa'nın 64 ülkesine gönderilecek olan kitap; İngilizce, Fransızca ve Almanca olarak çevirisi yapılarak 9 bin adet olarak basımı gerçekleştirilecektir. Kitabın fiyatı ise 25 TL olarak belirlendi. 

Eski Başkan Durmaz, "Yarım Kalan Bir Kitap" adını verdiği kitabın gelirlerinin yüzde 40'nın Van'ın Özalp ilçesinde bulunan mahallelerdeki kız çocuklarının eğitimine adanacak. Ayrıca yine elde edilen gelir kız çocuklarının eğitim masrafları, kırtasiye giderleri karşılanacak.

PEKİ KİTAP NEREDEN ALINABİLECEK?

Belediye başkanlığı yaptığı süreçte büyük işlere imza atan Murat Durmaz'ın kitabına,

kitapyurdu.com / dr.com.tr / babil.com / kitapsec / bmkkitap / ideefixe.com gibi İnternet sitelerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.  

Kita satışı ayrıca; Trendyol / N11 / hepsiburada / amazon / gittigidiyor / pazaryerinde / kitaplife mağazasından okurlara kampanyalı olarak sunuldu.

Ayrıca okurlar kitaba www.kitapyurdu.com, dr.com.tr, babil.com, kitapsec, bmkkitap, ideefixe.com gibi İnternet siterinden satın alabilecekler. 
Ayrıca Trendyol, N11, hepsiburada, amazon, gittigidiyor pazaryerinde de kitaplife mağazasından okurlara kampanyalı olarak sunulacak.

Kitabı elden almak için WhatsApp İrtibat No:

Bodrum WhatsApp Tel No:   +90 532 053 79 77
İstanbul WhatsApp Tel no:    +90 542 505 68 65
Van WhatsApp   Tel no:        +90 553 666 75 76  +90 541 541 43 37
Özalp WhatsApp Tel no:        +90 544 724 64 65

KAYNAK: Guncelvan, GazeteVAN

  • Etiketler : ÖZALP MURAT DURMAZ YARIM KALAN BİR KİTAP BELEDİYE BAŞKANI Van Haber VAN VAN HABER KİTAP
  • YORUM YAP

    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER