AK Parti İpekyolu İlçe Başkanl...
MEBİT

Başkan Kuşan: Bostaniçi’nde yaşayan vatandaşlarımız yalnız değiller

AK Parti İpekyolu İlçe Başkanlığı yaklaşan 2024 seçimleri öncesi çalışmalarını sürdürüyor. İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, seçimi kazanacak gayretli bir ekibe sahip olduklarını belirterek, “Bostaniçi bizim için çok kıymetlidir. Bize ulaşamayan vatandaşlarımız için ofislerimizi açmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın elini rahatlatmak ve AK Parti bayrağını dalgalandırmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız” dedi.

Abone Ol

2023-11-21 00:55:38 | Son Güncelleme : 2024-05-16 07:10:25

Başkan Kuşan: Bostaniçi’nde yaşayan vatandaşlarımız yalnız değiller

AK Parti İpekyolu İlçe Başkanlığı Yavuz Kuşan öncülüğünde yaklaşan 2024 yerel seçimler öncesi çalışmalarını yoğunlaştırdı. Daha önce Halilağa-Selimbey ve Esenler-Yenimahalle’de mahalle başkanlıkları açan parti teşkilatının bir sonraki durağı Bostaniçi oldu.

Bostaniçi Mahallesi’nde yoğun bir katılımla yapılan açılışa Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, AK Parti İl Başkanı Emre Güray, MKYK üyesi Harun Çelik, AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, AK Parti Edremit İlçe Başkanı Kenan Öndil, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Suzan Türkoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Sedat Avcı ve partililer katıldı.

“MEMLEKETİMİZDE ARTIK HUZUR VE GÜVEN ORTAMI OLUŞTURULDU”
AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray, “Bugün açılışını gerçekleştireceğimiz üçüncü mahalle temsilcilik ofisimizi açıyoruz. Bostaniçi mahallemiz ilçemizin en büyük mahallesidir. Birkaç yıl öncesine kadar buralarda huzursuzluklar, sıkıntılar yaşanırken aileler huzurlu bir şekilde evine gidemezken bugün geldiğimiz noktada memleketimizde artık huzur ve güven ortamı oluşturuldu. Biz 31 Mart günü sadece İpekyolu özelinde değil Büyükşehir ve 13 ilçenin tamamını almak üzere strateji belirleyip yolla çıktık. Göreve çıktımızda bu yana vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışıyoruz. Bugün burada açtığımız ofisimiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“BOSTANİÇİ BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİDİR”
Programda konuşan AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, “Öncelikle AK Parti İl Başkanımız Emre Güray’a teşekkürlerimi iletiyorum, çünkü bu çalışmaları yapmak için bizim önümüzü açıyor. Burada üçüncü seçim ofisimizi açmak için toplandık. Bostaniçi bizim için çok kıymetlidir. Bize ulaşamayan vatandaşlarımız için ofislerimizi açmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın elini rahatlatmak ve AK Parti bayrağını dalgalandırmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Göreve geldiğimiz ilk günden sonra bütün mahalle muhtarlarımızı gezdik, öğrenci kardeşlerimizle bir araya geldik, STK, kanaat önderlerini ve esnaflarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz.” İfadelerini kullandı.  

“AK PARTİ’YE GÖNÜL VERMİŞ DOSTLARIMIZ VAR VE BİZ ONLARA ÇOK GÜVENİYORUZ”
Kuşan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bundan sonraki süreçler için hedeflerimize ulaştığımızda bunları da sizinle paylaşacağız. Tüm mahallelerimizde ofislerimizi açacağız. 31 Mart tarihinden sonra AK Parti İpekyolu Belediye Başkanlığı şimdiden hayırlı olsun. AK Parti’ye gönül veren dostlarımız var ve biz onlara çok güveniyoruz. Biz tüm engelleri ortadan kaldırıp, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Bostaniçi’nde yaşayan vatandaşlarımız yalnız değiller ve kimseye de eyvallah etmesinler. En güzel hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturacağız”

“TEŞKİLATIYLA BİRLİKTE CİDDİ ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYOR”
Edremit Belediye Başkanı İsmail Say ise, “Yavuz Başkan gelir gelmez seçim startını verdi. Teşkilatıyla birlikte ciddi çalışmalar yürütüyor. Mahallede yeni bir merkez daha açtık, emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri ve partililer tarafından kurdele kesimi ile Bostaniçi Mahalle Başkanlığı’nın açılışı gerçekleştirildi.

  • Etiketler : MAHALLE BAŞKANLIK
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER