AK Partili İpekyolu ilçe başka...
MEBİT

AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Kuşan, muhtarları ziyaret etti

AK Partili İpekyolu ilçe başkanı Yavuz Kuşan, teşkilatıyla birlikte mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

Abone Ol

2023-09-20 22:36:59 | Son Güncelleme : 2024-06-23 18:18:49

AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Kuşan, muhtarları ziyaret etti

AK Parti İpekyolu ilçe başkanı Yavuz Kuşan ve teşkilatı bir yandan parti çalışmalarını sürüdürürken, öte yandan kamu kurumlarına ve STK'lara ziyaretlerde bulunuyor.

Yoğun bir ziyaret programı kapsamında mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Kuşan, konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhtarlara verdiği önem ve değere dikkat çekti.

"Muhtarlık köprü görevi görerek halkın sesi olmaktadır"

Başkan Kuşan, muhtarların ve muhtarlık kurumunun önemine dikkat çekerek, "Demokrasimizin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımız, seçilmiş oldukları mahalle ve köylerdeki sorunları tespit ederek, ilgili makamlara aktarma ve takibini yapma, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini belirleyerek yapılacak olan kamu hizmetlerinin daha hızlı, etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesi noktasında çok önemli ve değerli bir görevi üstlenmektedirler. Onların sorunu bizim sorunumuzdur. Onların istekleri bizler için emirdir. Toplumumuzun temel dinamiklerinden biri olan muhtarlık idaresi, aynı zamanda resmi kurumlar, belediyeler ve halkın arasında önemli bir köprü görevi görerek halkın sesi olmaktadır. Cumhurbaşkanımızın belli periyotlarla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde muhtarlarımızla bir araya gelmesi, bakanlarımızın muhtarlarımızla istişarelerde bulunması, devletimizin muhtarlarımıza verdiği önemin en güzel örneğidir" dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Kuşan, muhtarların çok onurlu ve kutsal bir görev yaptıklarının altını çizerek, “Muhtarlarımız, demokrasimizin vazgeçilmezleridir” diyerek, muhtarlardan övgüyle söz etti.

Muhtarlar heyeti ve yönetimi de birlik, beraberlik içinde istişareye önem vererek, halkın taleplerini uygun şekilde başkanlara ve ilgili makamlara ilettiklerini belirttiler.

 

  • Etiketler : YAVUZ KUŞAN İPEKYOLU MUHTAR
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER