Erciş Belediyesi Kilitli Parke Taşı Çalışmalarının Startını Verdi!

Erciş Belediyesi Kilitli Parke Taşı Çalışmalarının Startını Verdi!

Erciş Belediyesi, 2021 çalışmaları kapsamında 14 mahallede toplam 140 Bin metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışmasının startını verdi.

Abone Ol

2021-05-27 00:47:17 | Son Güncelleme : 2021-08-04 19:20:38

Erciş Belediyesi Kilitli Parke Taşı Çalışmalarının Startını Verdi!

Yaz sezonu ile birlikte ilçede çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Erciş Belediyesi, yol yapım ve kilitli parke taşı döşemeden asfalt kaplamaya kadar birçok alanda çalışmalarını sürdürüyor. Çok sayıda ekiple gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, merkez ve kırsal mahalleler yeni yüzüne kavuşturuluyor. 2021 yılı kapsamında 14 mahallede toplam 140 Bin metrekare kilitli parke taşı çalışmasının startını veren Erciş Belediyesi, cadde ve sokakları yeniden dizayn ediyor.

Tamamlanan ve devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmaları yerinde inceleyen Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Nuri Mehmetbeyoğlu, “Ercişimizin kadim ve şanlı bir tarihi vardır. Bizlerde bu kadim ve şanlı tarihi bulunan ilçemize hizmetin en iyisini sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu hizmetlerin ilçemize ulaştırılmasında başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, bütün devlet büyüklerimize, Ak Parti Van Milletvekilimiz Sayın Abdulahat Arvas’a , siyaset kurumunun kıymetli temsilcilerine ve bütün paydaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, “Yol yapım sezonunun başlaması ile birlikte mahallelerimizde ciddi bir çalışma yürütüldü. Mahallemizdeki yollar kilitli parke taşı ile kaplandı. Daha önceden çukurlardan ve çamurdan araç girişi bile yapılamıyordu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘a ve Erciş Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Nuri Mehmetbeyoğlu‘na teşekkür ederiz ” ifadelerinde bulundular.

  • Etiketler : ERCİŞ ERCİŞ BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI NURİ MEHMETBEYOĞLU BELEDİYE KAYMAKAM
  • YORUM YAP

    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER