Sağlık Bilimleri Üniversitesi...
MEBİT

Başhekim Yavuzer’den Başkan Şeylan’a ziyaret!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer, Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan'ı makamında ziyaret etti.

Abone Ol

2022-06-18 00:28:26 | Son Güncelleme : 2024-03-02 22:57:13

Başhekim Yavuzer’den Başkan Şeylan’a ziyaret!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer, beraberindeki Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr. Remzi Sarıkaya, idari ve Mali Hizmetler müdürü Orhan Diler ve Destek ve Kalite Hizmetler Müdürü Ümit Kızılay ile Başkan Şeylan’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Başhekim Yavuzer, “Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, Çatak Belediye Başkanımız Abdurrahman Şeylan’ı ziyaret ederek, kendisinden Çatak hakkında bilgiler aldık. Göstermiş olduğu misafirperverlik nedeniyle teşekkür ediyor, kendisine görevinde başarılar diliyorum" dedi. SBÜ. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yavuzer ve Çalışma arkadaşlarının yapmış olduğu ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şeylan, "Kurumlar arası işbirliği ile Çatak’ımıza çok daha kaliteli hizmetler yapacağız" ifadelerini kullandı.

 

  • Etiketler : ABDURRAHMAN ŞEYLAN VAN Van Haber GÜNCEL
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER