Bu sezon ortaya koyduğu müthiş...
MEBİT

Vanlı gazeteci Bekir Güneş Amedspor yönetiminde yer aldı

Bu sezon ortaya koyduğu müthiş performans ile 1. Lige yükselmeyi başaran Amedspor kongreye gitti. Kongrede Vanlı Gazeteci Bekir Güneş’te yönetimde yer aldı.

Abone Ol

2024-06-12 12:50:51 | Son Güncelleme : 2024-07-12 16:26:56

Vanlı gazeteci Bekir Güneş Amedspor yönetiminde yer aldı

Takımı 1. Lige çıkarma konusunda büyük bir başarıya imza atan mevcut Başkan Aziz Elaldı’nın yeniden aday olduğu bugünkü kongrede, Elaldı güven tazeledi. Yeni bir yönetim ile 1. Lige sıkı bir hazırlık yapan Elaldı’nın yeni yönetiminde Vanlı bir isim de yer aldı.

Uzun yıllar Van ve bölgede gazetecilik yapan Bekir Güneş, Elaldı’nın başkan olduğu 30 kişilik yeni yönetim kuruluna seçilen isimler arasında yer aldı.

Güneş, o gelişmeyi; “Amedspor’un yeni yönetiminde ben de yer alıyorum. Bizleri öneren kıymetli istişare kuruluna teşekkür ederim. Yeniden Başkanlığa seçilen sayın Aziz Elaldı ve yönetim kurulunda yer alan bütün arkadaşları kutluyorum. Amedspor ile ilgili bugüne kadar düşündüğümüz kurumsallaşma, hafıza oluşturma ve değerleri koruma ile birlikte sportif başarı da hedefimiz olacak. Amedspor halkındır Amedspor hepimizindir. Hep birlikte sahip çıkacağız. Tebriklerini ileten herkese de şimdiden teşekkür ederim.” şeklinde sosyal medya hesabından duyurdu.

  • Etiketler : GAZETECİ
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER