Vanspor taraftar gurubu Gölken...
MEBİT

Gölkentliler Taraftar Derneği açıldı

Vanspor taraftar gurubu Gölkentlilerin kurduğu Gölkent Taraftarlar Derneği yeni adresinde faaliyete geçti.

Abone Ol

2023-09-18 00:38:05 | Son Güncelleme : 2023-12-08 12:56:02

Gölkentliler Taraftar Derneği açıldı

Vanspor'un cefakar taraftar grubu olan Gölkentli  Taraftarlar Derneği  düzenlenen törenle hizmete açıldı. 

Van Ekspres'in haberine göre: Kırşehir maçı öncesi gerçekleşen açılışa Vanspor FK 'nın önceki dönem kulüp başkanı ve Ak Parti Van İpekyolu ilçe başkanı Yavuz Kuşan, As Başkanlar Mehmet Akın Dinçer, Özcan Kara ve Tüm Spor Adamaları (TÜMSAD) Genel Başkan yardımcısı Van şube başkanı Sacit Solmaz ve çok sayıda futbolsever katıldı. 

Vanspor-Kırşehirspor  karşılaşması öncesi Kırmızı-siyahlı taraftarlar için oldukça önemli bir açılış gerçekleştirildi. Sanat sokağında bulunan yeni binasına kavuşan Gölkentli taraftarlar, törene oldukça kalabalık bir katılım sağladı. 

Açılış konuşmasını yapan bir önceki dönem Vanspor kulüp başkanı ve Ak Parti İpekyolu ilçe başkanı Yavuz Kuşan, Bugün açılışını yaptığımız Gölkentli Taraftarlar derneğimizin özellikle taraftar grupları arasındaki kardeşliği, beraberliği geliştirilmesine ve ilimizde sporun sevdirilmesine ve geliştirilmesine katkıda bulunması temennisiyle hayırlı, uğurlu olsun diyor, emeği geçenleri kutluyorum" dedi.

Eski As Mehmet Akın Dinçer ise, Taraftarlar derneğinin bir çatı altında toplanmasının bölgede güzel bir örnek teşkil ettiğini vurgulayarak, dernek sayesinde taraftarların daha bilinçli ve tek yumruk halinde hareket edebileceklerini belirtti.  Vanspor’a herkesin gönülden destek vermesi gerektiğini vurgulayan Dinçer, derneğin açılışında emeği geçen herkesi tebrik ederek,  başarılar diledi.

Vanspor eski kulüp as başkanı Özcan Kara ise, "Bugüne kadar gerek iç sahada gerek dış sahada  Vanspor’u destekleyen taraftar kardeşlerimiz kar kış demedi takımının yanında durdu. Bu kardeşlerimiz Vanspor’un armasına gönül vermiş insanlardır. Derneğin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Gölkentli Taraftarlar Derneği Başkanı Nevzat Aslan ise, "Derneğimizin açılmasında bizlere destek veren katkı sunan eski kulüp başkanımız sayın Mehmet Avcı başta olmak üzere Mehmet Akın Dinçer, Özcan Kara ve ilçe başkanımız sayın Yavuz Kuşan'a ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Kırmızı-siyahlı armaya gönül vermiş tüm taraftarları derneğe bekliyoruz" dedi.

Açılışa katılanlara ikramlarda bulunulurken, Gölkentli taraftarlar da tezahüratlarıyla renkli görüntüler oluşturdu.

Konuşmaların ardından katılımcılara taraftarlar derneği tarafından Vanspor atkısı hediye edildi.

  • Etiketler : BELEDİYE VANSPOR FUTBOL VANSPOR
  • Bu Haberle İlişkili Video Galeriler
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER