Yunanistan dönüşü gündeme iliş...
MEBİT

AK Parti adaylarını ne zaman açıklayacak? Erdoğan'dan açıklama...

Yunanistan dönüşü gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçim çalışmalarının MHP ile müşterek bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi.

Abone Ol

2023-12-08 15:31:17 | Son Güncelleme : 2024-02-19 10:11:37

AK Parti adaylarını ne zaman açıklayacak? Erdoğan'dan açıklama...

YEREL SEÇİM MESAJI: ADAYLAR İÇİN TARİH VERDİ
Yerel seçim çalışmalarının MHP ile müşterek bir şekilde sürdürüldüğünü söyleyen Erdoğan, "Zannediyorum ki bu hafta içinde belli bir neticeye varacaklar" ifadelerini kullandı.

Erdoğan konuyla ilgili "2019 yerel seçiminde biz Cumhur İttifakı başlığıyla bir adım atmadık. Ancak bu seçimde durum çok daha farklı. Şu an itibarıyla Milliyetçi Hareket Partisi'nden ve partimden arkadaşlarımız müşterek çalışmalarını sürdürüyorlar. Hangi büyükşehirde, hangi illerde, hangi ilçelerde nasıl hareket edeceğiz, meclis üyeliklerinde nasıl hareket edeceğiz, bütün bu konuların hepsini arkadaşlarımız görüşüyorlar. Öyle zannediyorum ki bu hafta içinde belli bir neticeye varacaklar. Ondan sonra bizim konseyimize getirecekler. Biz de bu yapılan çalışmayı gözden geçirerek süratle adım atıp, 2024’e dair Devlet Bahçeli ile bir araya gelip, kararımızı vereceğiz ve yola çıkacağız. 15 Aralık sonrası peyderpey aday açıklamalarımızı yaparız" ifadelerini kullandı.

  • Etiketler : RECEP TAYYİP ERDOĞAN SEÇİM
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER