AK Parti’nin Van’daki belediye...
MEBİT

Abdulahat Arvas’ın seçim ofisinin açılışı yapıldı

AK Parti’nin Van’daki belediye başkan adayları seçim çalışmalarına devam ederken, AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas’ın Maraş Caddesi'ndeki Seçim Ofisi açılışı yoğun katılımla yapıldı.

Abone Ol

2024-02-27 01:57:59 | Son Güncelleme : 2024-04-17 12:01:54

Abdulahat Arvas’ın seçim ofisinin açılışı yapıldı

31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimine sayılı günler kalırken, AK Parti’nin Van’daki çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Birçok ilçenin belediye başkan adayı seçim ofisi açılışını gerçekleştirirken, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas’ın da seçim ofisi açılışı yoğun katılımla yapıldı. 

“24 TANE PROJEMİZLE VAN’I ŞAHLANDIRACAĞIZ”

Açılışta konuşan AK Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdulahat Arvas, Van’ı şahlandıracaklarını belirterek, “Allah nasip ederse 31 Mart’ta güzel bir neticeyle Van’ımızı, 13 ilçemizi alacağız. Buna inanıyoruz. 24 tane projemizle Van’ı şahlandıracağız. Bu projeler mega projelerdir. İnşallah Van’ı hak ettiği noktaya getireceğiz. Sahadayız. Milletimizin teveccühü var. 31 Mart coşkuyla neticelenecek” ifadelerini kullandı.

“31 MART SEÇİMLERİ HER ZAMANKİNDEN ÇOK DAHA FARKLI OLACAK”

AK Parti Van İl Başkanı Emre Güray, partilerine yoğun bir teveccühün olduğunu dile getirerek, “Büyükşehir ve 13 ilçe belediye başkan adayımızı belirledik. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok yoğun bir teveccüh var. 31 Mart seçimleri her zamankinden çok daha farklı olacak. Buna inanıyoruz. Güveniyoruz” dedi.

  • Etiketler : SEÇİM VAN AK PARTİ
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER