Türkiye 31 Mart'ta yapılacak y...
MEBİT

İpekyolu’nda meclis adaylığı için dikkat çeken kontenjan aday

Türkiye 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere hazırlanırken partiler dün itibariyle YSK’ya resmi listeleri ile beyanlarını sundu. Kontenjan birinci sırada bulunan Gökhan Hanoğlu'nun ismi dikkatleri çekti.

Abone Ol

2024-02-22 00:06:55 | Son Güncelleme : 2024-04-17 01:14:44

İpekyolu’nda meclis adaylığı için dikkat çeken kontenjan aday

Geçtiğimiz yıl Kasım ayından bu yana aday belirleme sürecini devam ettiren Ak Parti’de Türkiye genelindeki tüm aday belirleme işlemleri tamamlandı. Öncelikle büyükşehir adaylarını açıklayan ardından da il ve ilçe belediye başkanlarını duyuran Ak Parti, dün itibariyle de YSK’ya belediye meclis üyelerinin aday listesini sundu.

Van’da da haftalar süren çalışmaların ardından ilçe başkanlıkları meclis üyeliği aday listelerini tamamlayıp ilan etti. Bu listeler arasında özellikle İpekyolu ilçesindeki siyasetçiler dikkat çekti. Van’ın en büyük ilçesi olan İpekyolu’nda asil listede tanınan iş insanları, siyasetçiler, STK temsilcileri ile birlikte kontenjan listesinde de uzun yıllardır partide siyaset yapan iş insanı ve siyasetçi Gökhan Hanoğlu ilk sırada yer aldı. Hanoğlu’nun adaylığı sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, Hanoğlu’na yüzlerce tebrik mesajı gönderildi.

  • Etiketler : AK PARTİ VAN
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER