YSK, 31 Mart'ta yapılacak Maha...
MEBİT

Van’ın Edremit, Tuşba ve İpekyolu DEM Parti encümen (belediye meclis üyesi) adayları açıklandı

YSK, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin hazırlanan seçim takvimine göre, siyasi partilerin aday listelerini vermesi için gereken süre saat 17.00 itibarıyla tamamlandı. Van’ın Edremit, Tuşba ve İpekyolu DEM Parti encümen (belediye meclis üyesi) adayları da belli oldu.

Abone Ol

2024-02-20 21:30:32 | Son Güncelleme : 2024-04-16 17:03:25

Van’ın Edremit, Tuşba ve İpekyolu DEM Parti encümen (belediye meclis üyesi) adayları açıklandı

Dem Parti Van’ın merkez ilçelerinde encümen adayları olarak YSK’ya verdiği listeleri belli oldu. Kadın renginin ön planda yer aldığı listelerde tanınmış birçok kişide listelerde yer aldı.

Serhatnews'in haberine göre; 

İpekyolu
Cevdet Altındağ ile Canan Uzunay’ın eş başkan olarak belirlendiği ilçede başkanlık kontenjanında ise, Ramazan Aslan ve Cebrail Bazar olarak belirlendi.

Edremit
Başak Koç ve Cemil Komi’nin eşbaşkan olarak belirlendiği ilçede kontenjan adayları ise, Abubekir Solu ve Suzan Babur olarak belirlendi.

Tuşba
Ümit Keser ile Hanım Akkoş’un eşbaşkan seçildiği ilçede Barış Oflas ve Fırat Laçin ise, kontenjan adayları olarak açıklandı. 

 

            İPEKYOLU BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI  
           
ASİL ÜYELİK
SIRA NO T.C.KİMLİK NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU
İlk Okul –  Orta Okul Lise –             Y.Okul (Önlisans) Üniversite
MESLEĞİ
1   ARYEN ERSAYAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
2   DİLGEŞ ASLAN ÜNİVERSİTE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
3   ZEYNEP DEMİRHAN ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
4   ABDULLAH AKDOĞAN ÜNİVERSİTE SAĞLIK PERSONELİ
5   GURBET GEZİCİ LİSE İŞÇİ
6   SAİT KILIÇ LİSE KÜRTÇE ÖĞRETMENİ
    NECLA BEGİŞ ÜNİVERSİTE HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
8   İZZET KURT LİSE SERBEST MESLEK
9   ELİF ŞEKER LİSE İŞÇİ
10   CÜNEYT ERGÜN LİSANS AVUKAT
    YILDIZ TUNCER LİSE SİYASETÇİ
    ÖMER ERTAŞ ORTAOKUL SİYASETÇİ
13   HANIM HAZIR İLKOKUL SİYASETÇİ
14   KENAN TAŞDEMİR LİSE MATBAACI
15   NURCAN KAYAR LİSE SİYASETÇİ
16   HİKMET DUMAN LİSE SERBEST MESLEK
17   SÜREYYA AZBAĞ İLKOKUL SİYASETÇİ
18   MEDENİ GÜMÜŞTAŞ LİSE ESNAF
19   NERGİS ABİ ÜNİVERSİTE MUHASEBECİ
20   CAHİT ŞEN ORTAOKUL SERBEST MESLEK
21   SİBEL SARI LİSE EĞİTMEN
22   MEHDİ BORAK İLKOKUL SERBEST MESLEK
23   MACİDE VARHAN İLKOKUL EV KADINI
24   İBRAHİM ÇELİK ÜNİVERSİTE SENDİKACI
25   ZÜBEYDE ÖZALP OKURYAZAR SERBEST MESLEK
26   RAMAZAN DUMAN LİSE ESNAF
27   NARİN OKAY CANER ÖNLİSANS MUHASEBECİ
28   TAHİRHAN CAN İLKOKUL ESNAF
29   SABAHAT UĞURLU ORTAOKUL EV KADINI
30   FARUK ALTUNTAŞ ÖNLİSANS SERBEST MESLEK
31   NESLİHAN TATAR İLKOKUL EV KADINI
32   MEHMET SALİH KAYA LİSANS İŞLETME
33   EMİNE YAKIN İLKOKUL EV KADINI

 

 

 

            EDREMİT BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI  
           
ASİL ÜYELİK
SIRA NO T.C.KİMLİK NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU
İlk Okul –  Orta Okul Lise –             Y.Okul (Önlisans) Üniversite
MESLEĞİ
1   BERİVAN POLAT ÇAĞLAYAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
2   EMRAH KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
3   GÜNEŞ ÖĞMEN KORKMAZ LİSE SERBEST MESLEK
4   ERCAN ERKOL ÜNİVERSİTE MUHASEBE
5   ÇİĞDEM KARABULAK LİSE SERBEST MESLEK
6   NURULLAH ERTAŞ OKUR-YAZAR SERBEST MESLEK
7   GÜLİSTAN BOZKURT LİSE SERBEST MESLEK
8   MEHMET ÖNDİL LİSE MOTOR TEKNİSYENİ
9   EVİN ÖKLİ LİSE SİYASETÇİ
10   ERDİ ÇAKAR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
11   ATİYE ŞEN İLKOKUL SERBEST MESLEK
12   ZANA ZİHNİ KARAKAYA   SERBEST MESLEK
13   SİNEM ÇETİN ÜNİVERSİTE ATT
14   ALİ İLLİ ORTAOKUL SERBEST MESLEK
15   HELİN İNAL LİSE SERBEST MESLEK
    CENGİZ TİMUR YÜKSEK LİSANS KÜRTÇE ÖĞRETMENİ
17   NURAN BARDUR OKUR-YAZAR SERBEST MESLEK
18   NUSRET GÜVEN LİSE ESNAF
19   MEDYA MERMİT ORTAOKUL İŞÇİ
20   HACİ ALACA İLKOKUL ESNAF
21   FİDAN KAPLAN ORTAOKUL SERBEST MESLEK
22   MEHMET MANTO ORTAOKUL SERBEST MESLEK
23   HÜLYA GENCER ORTAOKUL SERBEST MESLEK
24   İLHAMİ CANİŞ İLKÖRETİM ESNAF
25   BÜLENT COŞKUN LİSE SERBEST MESLEK
26          
27        

 

 

 

          TUŞBA BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAYLARI  
           
ASİL ÜYELİK
SIRA NO T.C.KİMLİK NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU
İlk Okul –  Orta Okul Lise –             Y.Okul (Önlisans) Üniversite
MESLEĞİ
1   SERAP GÜVENÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ
2   TUNCER SAĞINÇ ÜNİVERSİTE TARİHÇİ
3   LEYLA ÇELİK ÜNİVERSİTE KAMU YÖNETİMİ
4   NEVZAT ORMAN LİSE SERBEST MESLEK
5 1 MÜLKES ARVAS LİSE SERBEST MESLEK
6   NEVZAT ÇİFTÇİ LİSE SERBEST MESLEK
7   NAZMİYE ACAR LİSE SERBEST MESLEK
8   AZAT AYDIN LİSE SERBEST MESLEK
9   RABİA DÖNER İLKÖĞRETİM SERBEST MESLEK
10   YUNUS İNAN ÜNİVERSİTE SOSYAL HİZMET UZMANI
11   NACİ BAŞDİNÇ ORTAOKUL ESNAF
12   EZGİ ÇİÇEKDAL İLKÖĞRETİM SERBEST MESLEK
13   ORHAN CİDAL ORTAOKUL SİYASETÇİ
14   AYCAN ALTIN ORTAOKUL SERBEST MESLEK
15   HAYRETTİN BAĞ İLKOKUL SERBEST MESLEK
    PAKİZE DEMİR İLKÖĞRETİM SERBEST MESLEK
17   NESİM GÜNEŞ LİSE ESNAF
    SEVTAP KÖSEN ÜNİVERSİTE İLAHİYATÇI
19   MAHMUT POLAT OKURYAZAR SERBEST MESLEK
20   BEDİH KAÇAR OKURYAZAR SERBEST MESLEK
21 0 NACİ ENTEROĞLU İLKOKUL SERBEST MESLEK
22   YASİN ÖRGÜ ORTAOKUL SERBEST MESLEK
23   NURETTİN ASLAN İLKOKUL SERBEST MESLEK
24   HAMDİ APAK ÜNİVERSİTE MAKİNECİ
25   CELAL YEKTAŞ İLKOKUL ESNAF
26   ORHAN SAYIN İLKÖĞRETİM ESNAF
27   ADİL ÇOBANHAN İLKOKUL SERBEST MESLEK
28   SALİH YARAR İLKOKUL ESNAF
  • Etiketler : ENCÜMEN
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER