AK Parti Van ve Edremit İlçe t...
MEBİT

Başkan Öndil, çalışmalarını hızlandırdı

AK Parti Van ve Edremit İlçe teşkilatlarının birçok kademesinde uzun yıllar görev yapan Kenan Öndil, kısa bir zaman önce görevi devraldıktan sonra çalışmalarına başladı.

Abone Ol

2023-09-22 16:02:40 | Son Güncelleme : 2024-05-23 23:37:55

Başkan Öndil, çalışmalarını hızlandırdı

AK Parti Van ve Edremit İlçe teşkilatlarının birçok kademesinde uzun yıllar görev yapan Kenan Öndil, az bir zaman önce görevi devraldıktan sonra çalışmalarına başladı. Başkan Öndil, ilk olarak ilçe başkanlığı'ndan başlayarak Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve mescid, toplantı salonu vatandaşların daha rahat sorunlarını dinleyecek  sıkıntılarını anlatabilecek çalışmaların ortamının hazırlığı içine girdi.

AK Parti’nin kuruluşunda bu yana birçok kademesinde görev alan tecrübeli siyasetçi Başkan Kenan Öndil, vatandaşların partiyle daha çok kaynaşması için ilçede hummalı bir çalışma başlattı. Öndil, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları toplantı salonuyla, mescidi yeniledi.

Başkan Öndil, "Gençlerimizin ve ilçemizin hizmetindeyiz. Partimizi daha ileriye taşımak için yılmadan, ilk günkü heyecan ve azimle yönetimimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bana desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Durmak yok, yola devam” dedi.

Yerel seçim çalışmalarını hızlandıran AK Parti, büyük kentlerin büyük ilçeleriyle ilgili seçmen analizi çalışmasına hız verdi. Van'ın Edremit ilçesi gibi ilçelerinin siyaset potansiyeli ölçülecek. Öndil, "Parti ayrımı olmaksızın yapılacak bu çalışma ile adayların daha doğru bir şekilde belirlenmesi ve vatandaşın nabzının yoklanması hedefleniyor." şeklinde konuştu.

  • Etiketler : AK PARTİ VAN BAŞKANLIK
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER