Van’da festival ve etkinlikler...
MEBİT

Edremit 5. Bisiklet Festivali Başlıyor

Van’da festival ve etkinlikler sezonu hız kesmeden devam ederken kentin göz bebeği Edremit Belediyesi de 5’nci Bisiklet Festivaline hazırlanıyor. Geleneksel hale gelen bisiklet festivaline belediye bir kez daha ev sahipliği yapacak.

Abone Ol

2023-09-22 15:31:13 | Son Güncelleme : 2023-11-29 14:23:20

Edremit 5. Bisiklet Festivali Başlıyor

Van’da festival ve etkinlik sezonu devam ediyor. Van’ın uluslararası ve ulusal alandaki en renkli ve dikkat çeken festivallerinin adresi olmaya başlayan Edremit, 5’nci Bisiklet Festivali’ne hazırlanıyor. Belediye, renkli bir festivale daha ev sahipliği yapacak.

FESTİVAL PAZAR GÜNÜ BAŞLAYACAK!

Edremit Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, “Edremit 5. Bisiklet Festivali Başlıyor. Avrupa Hareketlilik Haftasında sağlık ve çevremiz için pedal çevirin. Avrupa Hareketlilik kapsamında Van Gölü sahilinde yapılacak bisiklet turu etkinliğine herkes davetlidir. Unutma! Bisiklet kullanımını arttırarak doğayı koruyabilir, gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilirsiniz. 24 Eylül Pazar günü saat 12:00'de Bahçeşehir Koleji önünden başlayacak olan etkinlik, Edremit Sahil Kent Meydanı'nda bitecek. Edremit 5. Bisiklet Festivalimize bekliyoruz.” Denildi.

  • Etiketler : EDREMİT BELEDİYESİ FESTİVAL BİSİKLET YOLU
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER