Vali Ozan Balcı Sosyal Destek...
EDREMİT HİZMET

Vali Ozan Balcı Hızır Van Ekipleriyle Buluştu

Vali Ozan Balcı Sosyal Destek Hızır Van projesinde çalışan ekiplerle toplantı yaptı.

Abone Ol

2022-11-30 23:56:16 | Son Güncelleme : 2023-01-31 19:15:28

Vali Ozan Balcı Hızır Van Ekipleriyle Buluştu

Edremit Uygulama Otelinde yapılan toplantı yapılan çalışmaların slayt gösterisiyle başladı.

Toplantıda konuşan Vali Ozan Balcı, Sosyal Destek Hızır Van projesinin yardım projesi değil yaşamı kolaylaştırma ve şefkat projesi olduğunu söyledi.

165 BİN VATANDAŞA ULAŞTIK

Sosyal Destek Hızır Van Projesi’nin 5 ay önce başladığını, belirten Vali Ozan Balcı, şu ana kadar 38 bin hanenin ziyaret edildiğini ve 165 bin vatandaşa ulaşıldığını ifade etti.

Vali Ozan Balcı, “150 kişilik ekibimiz, alanda fedakarca devlet-millet adına, insanlık adına, Van adına çok güzel işler yapıyor. Ekiplerimiz fakir, fukara, garip, gureba, yetim, öksüz ve kimsesizlerin 24 saat hizmetinde. Ekiplerimiz alanda bizim gören gözümüz, duyan kulağımız, elimiz, ayağımız. Allah’tan başka kimsesi olmayanların devlet olarak yanındayız. Kimseyi aç açıkta bırakmıyoruz. Biz ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz. Ekiplerimiz, ihtiyaç sahiplerine ‘Soba yanıyor mu? Kazan kaynıyor mu? diye soruyor. Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırıp, taleplerini 5 iş günü içerisinde çözüme kavuşturuyor. Bu projemiz sadece insanlara değil, tüm mahlukata şefkat projesidir. Yaralı hayvanlar, çevre kirliliği gibi konular da bu proje kapsamındadır. Şefkat ekiplerimiz çok güzel işler yapmışlar. Bu çalışmalar beni çok mutlu etti. Hepsine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantı sonrası Valimiz, projede görev yapan personellere kitap hediye etti.

Toplantıya Vali Yardımcısı Murat Yayabaşı, Sosyla Destek Hızır Van ekipleri katıldı.

  • Etiketler : Van Haber VAN KİTAP OZAN BALCI
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER