Antalya Vanlılar Yardımlaşma v...
viyadent

Antalya Vanlılar Derneği Üye Kaydı Etkinliği Gerçekleştirdi

Antalya Vanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ASSİM'deki dernek ofisinde yaklaşık 400 kişinin katılımıyla gerçekleşen üye kaydı etkinliğini düzenledi.

Abone Ol

2022-10-03 14:27:24 | Son Güncelleme : 2022-12-04 22:38:14

Antalya Vanlılar Derneği Üye Kaydı Etkinliği Gerçekleştirdi

Gelen misafirler, öncelikle dernek üye kayıtlarını yaptırdılar. Daha sonra, misafirlere Van'ın yöresel lezzetlerinden çiğköfte ikramı yapıldı.Van der  üyeleri arasında, tanışma ve kaynaşma anlamında da samimi bir ortam oluştu. Sonrasında ise ASSİM konferans salonuna geçildi. Başkan Yaşar Müncester, derneğin yönetim kurulunu tanıtarak konuşmasında kısa süre önce devraldıkları derneğin ne kadar önemli çalışmalar yaptığından söz etti.

Başkanın, büyük beğeni alan konuşması uzun süre alkışlandı. Vanlı ressam İlkan Polat, dernek başkanı Müncester'e plaket takdim ederek sanata verdiği destek için teşekkür etti. Etkinliğe katılan Erciş dernek başkanı İzzet Demir ise konuşmasında, her zaman birlik ve beraberlik içerisinde desteğe hazır olduklarını belirtti.

Etkinliğine katılan Yenikapılılar dernek başkanı Yasemin Erdoğan ise başkan Müncester'e Van tablosu hediye ederek derneği çalışmalarından dolayı tebrik etti. Vanlı ulusal sanatçı Ali Gündüz ve Hüsamettin Ergül'ün müzikleri eşliğinde eğlenceli vakit geçiren misafirler halaylar ile coşkulu anlar yaşayıp başkana ve yönetim kuruluna etkinlik için teşekkürlerini iletip sık sık birarada olmak istediklerini, derneğe her zaman desteğe hazır olduklarını ilettiler.

Yaklaşık 400 üye kaydı gerçekleşen etkinlik adeta şölen havasında gerçekleşti.

  • Etiketler : DERNEK
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER