Suna Dumankaya kimdir? Dumankaya biyografisi!
emineller-faturavizyon

Suna Dumankaya kimdir? Dumankaya biyografisi!

Anneannesi Fatma Öktem'den edindiği bilgilerle kendini yetiştirmiş, ülkemizin bitkisel ürünlerle cilt bakımı yapan ilk bitki bilim ve güzellik uzmanı olmuştur. Suna Dumankaya nerelidir? Suna Dumankaya kaç yaşında? Suna Dumankaya mesleği nedir? Suna Dumankaya hayatı ve biyografisi nedir? Suna Dumankaya kimdir?

Abone Ol

2021-06-29 23:30:48 | Son Güncelleme : 2021-10-21 09:09:16

Suna Dumankaya kimdir? Dumankaya biyografisi!

Kozmetik dalında doğal malzemeler kullanarak birçok ülkeden uzmanlık belgesi almaya hak kazandı ve yılların getirdiği tecrübeye bu bilgilerini de katarak birçok mucizevî formülü ortaya çıkardı. Yarattığı kendi ismini taşıyan " SD" markasıyla, katıldığı televizyon programları ve kitaplarıyla bu formüllerini paylaşmaya devam etmektedir. Peki, Suna Dumankaya kimdir? Suna Dumankaya kaç yaşında? Suna Dumankaya mesleği nedir? Suna Dumankaya hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar...

SUNA DUMANKAYA KİMDİR?
1958 yılında Van'da doğdu. Anneannesi Fatma Öktem, İlaçların olmadığı günlerde, doğanın gücü olan otlar, yağlar ve özler ile insanları iyileştiren bir doğa ve bilim kadınıydı. Suna Dumankaya, anneannesinin kendisine aktardığı bilgilerle, 25 yılı aşkın süredir doğanın gücünü insanlara ulaştırıyor.

Kozmetik dalında doğal malzemeler kullanarak birçok ülkeden uzmanlık belgesi almaya hak kazandı ve yılların getirdiği tecrübeye bu bilgilerini de katarak birçok mucizevî formülü ortaya çıkardı. Yarattığı kendi ismini taşıyan " SD" markasıyla, katıldığı televizyon programları ve kitaplarıyla bu formüllerini paylaşmaya devam ediyor.


Kitapları: Meslek Sırlarım, Mucize Formüller, Doğal Sağlık ve Güzellik
 

  • Etiketler : SUNA DUMANKAYA MAGAZİN VAN VAN HABER SUNA DUMANKAYA KİMDİR?
  • YORUM YAP

    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER