Öğrencilerine Sanal Ortamda Karne Dağıttı

Öğrencilerine Sanal Ortamda Karne Dağıttı

Okullarda koronavirüs salgını nedeniyle karne dağıtımı yüz yüze yapılmazken, eğitim-öğretim döneminin ilk yarısında fedakarca çalışan öğretmenler, öğrencilerinin karne sevincini de ihmal etmedi.

Abone Ol

2021-01-22 12:56:00 | Son Güncelleme : 2021-08-04 18:51:12

Öğrencilerine Sanal Ortamda Karne Dağıttı

Edremit İlçesi Salih Yıldız İlkokulu 4-B sınıfı öğretmeni Zeliha Duran Kartal, öğrencilerine karne sürprizi hazırladı. İlk olarak sabah bütün öğrencilerine kahvaltı masası kurduran Kartal, zoom üzerinden bağlanarak öğrencileriyle birlikte ilk dönemin değerlendirmesini yaparak kahvaltı etti.

 

Öğrencilerin büyük sevinç yaşadığı kahvaltıda, yarıyıl tatillerini iyi değerlendirmeleri konusunda tavsiyelerde bulunan öğretmen Zeliha Duran Kartal, ikinci sürpriziyle öğrencilerinin mutluluğuna mutluluk kattı. 

 

Öğrencilerinden daha önce aldığı fotoğrafları düzenleyerek sanki sınıfta ve öğrencilerinin yanındaymış  gibi karne törenini güzel bir hatıra haline getiren Zeliha öğretmenin sürprizi, uzun zamandır yüz yüze eğitim ve okuldan uzak kalan öğrencileri hem mutlu etti, hemde karne hatıralarının eksik kalmamasını sağladı. 

 

Çocuklarının derslere katılımı ve sürecin verimli geçmesi için sabır ve özverili davranan velilere de unutmayarak teşekkür belgesi hazırlayan öğretmen Zeliha Duran Kartal’ın öğrencileri ve velileri beklemedikleri bu sürprizin kendilerini motive ettiğini, çok anlamlı bir karne hediyesi olduğunu ifade ederek öğretmenlerine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 


  • Etiketler : Van Haber
  • YORUM YAP

    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER