Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde...
deepblue

Justin Bieber’ın halay videosunu paylaştığı Sofi Ömer: Çok mutlu oldum

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde 'Sofi Ömer' lakabıyla tanınan Ömer Çelik, Instagram hesabından kendisini paylaşan dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber'a teşekkür etti.

Abone Ol

2022-08-12 12:17:09 | Son Güncelleme : 2022-10-02 05:24:02

Justin Bieber’ın halay videosunu paylaştığı Sofi Ömer: Çok mutlu oldum

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinin Yayla köyünde oturan ve ‘Sofi Ömer’ lakabıyla tanınan Ömer Çelik, Instagram hesabından kendisini paylaşan şarkıcı Justin Bieber’a teşekkür etti.

20 yaşından beri halay çektiğini söyleyen Çelik, “Özel olarak araçla beni evimden alıp, düğünlere götürüyorlar. Zamanla kendime ait birçok dans ve halay figürü de öğrendim. Düğünlerde yaptığım sıra dışı halaylar birçok sosyal medya hesabında paylaşıldı. Sadece Şemdinli’den değil, artık yurt dışından da teklif alıyorum. Videolarım paylaşıldıkça bu davetler de artıyor. Eşimi kaybettikten sonra düğünlere ara vermiştim. Vatandaşların ısrarları üzerine tekrar mendilimi alıp, kaldığım yerden devam ettim. Türkiye dışından da birçok sevenim var. Ancak ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın halay videomu paylaşmasına çok mutlu oldum. Şemdinli’den Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’a çok teşekkür ediyorum ve selamlarımı gönderiyorum” diye konuştu.


NE OLMUŞTU?

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde ‘Sofi Ömer’ lakabıyla tanınan Ömer Çelik, halay başı olduğu düğünlerde figürleriyle dikkat çekiyor.


Kanadalı şarkıcı Justin Bieber da geçen günlerde ‘Sofi Ömer’in halay müziği yerine rap müzikle kurgulanan halay videosunu 253 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından hikâyesinde paylaştı. (DHA)

  • Etiketler : HAKKARİ
  • YORUM YAP
    Yorumlar (0)

    Bu habere ilk yorum yapan sen ol.

    ÖNERİLENLER