son dakika haberleri

Zahir Kandaşoğlu, ‘Van’a dönmeyin İstanbul’da kalın!

23 Haziran’da yenilenen İstanbul seçimlerinde Van’dan İstanbul’a giden siyasetçileri Vanı kurtardınız, kaldı istanbul. şeklinde eleştiren Zahir Kandaşoğlu, Lütfen Vana dönmeyin İstanbul'da kalın dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Zahir Kandaşoğlu, ‘Van’a dönmeyin İstanbul’da kalın!
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.06.2019  13:31:00 eklendi.

 

Van TSO Eski Başkanı ve Doğu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, 23 Haziran 2019 Pazar günü yenilenen İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerinde Van’dan İstanbul’a giden siyasetçileri eleştirdi.


Seçim çalışmalarına katılmak için Van’dan İstanbul’a giden siyasetçilere sosyal medya hesabında ağır eleştiride bulunan Kandaşoğlu, Van’a dönmeyin İstanbul’da kalın” dedi.


Sosyal medya hesabında isim vermeden paylaştığı eleştiri mesajında Kandaşoğlu’nun Binali Yıldırım lehine İstanbul’da seçim çalışması yapan Ak Parti'li siyasetçilere yönelik olduğu tahmin ediliyor. Nitekim söz konusu paylaşımın devamında, “Van'ı kurtardınız kaldı İstanbul. Size tavsiyem lütfen Van'a dönmeyin, İstanbul'da kalın. Bak siz İstanbul'a gittiniz diye Van azda olsa rahat bir nefes aldı. Bir daha da Biz gelirsek İstanbul'daki Vanlıları ikna ederiz diye kimseye söz vermeyin, şov yapmayın” dedi.


A. HEKİM KARABIYIK'TAN KANDAŞOĞLU'NA DESTEK

Zahir Kandaşoğlu'nun sosyal medyadaki paylaşımına destek veren AK Parti Eski İl Başkan Yardımcısı A. Hekim Karabıyık, "Kelin ilacı olsa başına sürerdi. Sayın Kandaşoğlu o kadar güzel ifade etmişsiniz ki, hem mizah hem de gerçek. 31 Mart 2019 seçimlerinde Van Belediye Başkanlığı ve toplamda 9 ilçeyi kaybeden iflas ve yıkım ekibi, İstanbul'u da Van gibi batırıp, iflas edip döndüler" diyerek tepkisini ifade etti.


Kaynak: Van Postası Gazetesi


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler