son dakika haberleri

Zaferler İlkokulu'nda 23 Nisan Şenliği

23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk Bayramı kutlamaları tüm ülkede devam ediyor

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Zaferler İlkokulu'nda 23 Nisan Şenliği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 24.04.2019  14:46:00 eklendi.

 İpekyolu İlçesine bağlı Zaferler İlköğretim Okulunda 23 Nisan Şenlikleri bugün başladı. 1376 öğrenci ve yüzlerce velinin katılımıyla gerçekleşen programda Okul Müdür İhsan Ataş günün anlam ve önemine binaen:

 

"Güzel çocuklarımız sizler bizlerin geleceği, değeri ve umutlarısınız. Bugün sizlerin günü; sadece bugün değil her gün bu heyecanı ve sevinci yaşamanız için tüm gayretimizle çalışıyoruz. İl ve İlçe Milli eğitimin katkılarıyla sizlere daha güzel bir okul alanı oluşmak adına çok emek sarf ettik umuyorum hakettiğinizden daha fazlasını elde edeceksiniz. Dünyada yalnızca Türkiye'de olan bu güzel çocuk bayramını sizlere hediye eden Gazi Mustafa Kemal'i saygıyla anıyoruz. Daha güzel günler görmeniz temennisiyle.."

 

Birçok kademeden öğrencinin katkılarıyla gerçekleşen şenlikte şiirler ve şarkılar okunurken 3-E sınıfının gerçekleştirdiği piyano gösterisi yürekleri doldurdu. Ana sınıfı öğrencilerinin ront gösterileri ile tamamlanan programın sonunda deneme sınavlarında dereceye giren öğrencilere hediye takdim edildi.

 

 

 

 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler