son dakika haberleri

Yüz tanıma programı (Advertorial Reklam)

Yüz tanıma ürünleri veri kaybı yaşamayan ürünlerdir!

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Yüz tanıma programı (Advertorial Reklam)
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.01.2017  02:01:00 eklendi.

(Advertorial Reklam)

 

Yüz tanıma programı

 

Direkt olarak personellerinizi takip edebileceğiniz bir ortamı değerlendirmek ve hizmet almak ister misiniz? O halde hemen siz de dilediğiniz personel takip cihazını www.perkotek.com sitesinden değerlendirme şanslarına sahip olun. Türkiye standartlarında önem kazanan ve sorun yaşamadan da personellerinizin tamamını bir sistem altından değerlendirmek açısından web sitemize girişinizi yapabilirsiniz. Bu noktada Yüz tanıma programı her daim öncü bir yapı kazanmanızı sağlıyor, dilediğiniz ürün türünü de direkt olarak değerlendirmenize dair bir çalışma ortamları yaratıyoruz. Türkiye klasmanında düşünüldüğü zaman lider konumda yer alan web sitemiz, bolca alternatif ürün türlerini de tek tıkla satın almanız açısından katkı sağlamaktadır.

Yüz tanıma ürünleri veri kaybı yaşamayan ürünlerdir!

 

El teması olmamasından dolayı uzun ömürlü olmasının yanı sıra aynı zamanda da herhangi bir veri kaybı yaşamayan ürün çeşitleridir. Bu nedenden dolayı siz de kaliteli ürün çeşitlerini direkt olarak değerlendirebilmeniz açısından seçenekleri değerlendirin. Dilediğiniz ürün türlerini bu noktada denetlemek ve değerlendirmek açısından web adresimize girişinizi yapın. Türkiye standartlarında lider konum elde eden web sitemiz, alanında da önem kazanan ürün çeşitlerinin tamamını değerlendirmenize dair bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Bu da günden güne daha fazla kişi tarafından ilgi gören Yüz tanıma sistemi programı ürünlerini satın almanıza yardımcı olmaktadır. Dilediğiniz ürün çeşidini direkt olarak belirlemek ve satın almak açısından çalışan Perkotek ailesi, sizlere dilediğiniz ürünü satın alma hususunda da yardımcı olmaktadır. Var olan ürünlerle beraber artık 50,000’e kadar personel türünü değerlendirme şanslarına sahip olabilirsiniz. Artık personel takibi yapmanız açısından önem arz eden bir durum niteliği de fazlaca söz konusu olabilmektedir.

 

Türkiye standartlarında değer ve önem gören ürün çeşitlerinin tamamını bir tık kadar uzağınızda tutuyor, sorunsuz bir şekilde de öncü bir yapıya ulaşabilmenize dair bir ortam zemini hazırlanmaktadır. Günden güne kitleleri kontrol ortamlarında tutmanız ve öncü ürün çeşitleri ile hizmet almanız bakımından çalışabildiğimiz gibi, alanında da önem arz eden ürünlerin tamamını değerlendirme durumları fazlaca söz konusu olabilmektedir. Yüz tanıma sistemi bu alanda önem kazanan seçeneklerin tamamını değerlendirme ve satın alma noktasında da katkı sağlayan bir durumu beraberinde getirmektedir. Bu klasmanda düşünüldüğü zaman artık hizmet almak sizleri de hep bir aşamada öne çıkartan yapıyı beraberinde getirmektedir. Var olan personel takibini direkt olarak yüz hatlarıyla oluşturulmuş yapı da sağlayan sistem türü, sizlerin yüzlerini kriptolu kameralar ile fotoğraflamakta ve bu sayede de hizmet alma durumları da oldukça kolay bir hal almaktadır.

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler