son dakika haberleri

Yaralı köpeğe belediye sahip çıktı

Van’ın Çaldıran ilçesinde yaralı halde bulunan köpek, belediyeye ait araçla il merkezine götürülerek tedavi altına alındı

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Yaralı köpeğe belediye sahip çıktı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.02.2018  12:05:00 eklendi.

 İlçenin Kilimli Mahallesi’nde bir köpeğin yaralı halde olduğu bilgisinin WhatsApp üzerinden bildirilmesiyle belediye ekipleri hemen harekete geçti. Beli kırıldığı için hareket edemeyen köpek, belediyeye ait araçla Van il merkezindeki hayvan hastanesine götürüldü.

 

Yaralı köpeğin Kilimli Mahallesi’nden alınarak il merkezine götürüldüğünü söyleyen Çaldıran Belediye Başkan Vekili Yardımcısı Alp Şevket Aksoy, “Sabah saatlerinde belediyemizin 0539 552 69 01 numaralı ihbar hattına Kilimli Mahallemizden nedeni belli olmayan bir sebepten dolayı yaralı bir köpeğin olduğu ve veterinere götürülmesi gerektiği ihbarını aldık. Hemen belediyeye ait araç ve personelimizi olay yerine gönderdik. Yaralanan köpeği ilçe merkezimize 110 kilometre uzaklıkta bulunan hayvan hastanesine gönderdik. Çaldıran Belediyesi olarak vatandaşlarımızdan her türlü hizmet bakımında WhatsApp ihbar hattımızdan bizlere ulaşmasını istiyoruz” dedi.

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler