son dakika haberleri

Yaka Sanal Market Hizmete Başladı

Van’ın yeni nesil markası Yaka Marketler Zinciri müşterilerine Online Alışveriş hizmeti vermeye başladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Yaka Sanal Market Hizmete Başladı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.05.2020  19:06:00 eklendi.

Van’da alışveriş sektöründe lider marka olan Yaka Marketler Zinciri, hizmet ağını genişletti.9 Şubesi ile Van halkına hizmet vermeye başlayan Yaka Marketler Zinciri, Yakaekspres Online Alışveriş Hizmeti Uygulaması ile hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.  

 

Daha önce WhatsAppsipariş hattı üzerinden müşterilerine evlere servis hizmeti veren Yaka Marketler Zinciri, yeni bir çalışma başlatarak Online alışveriş uygulamasınıdevreye soktu. Yaptığı yenilikler ile tüketim sektörüne yeni bir soluk kazandıran ve halkın teveccühünü kazanan Yaka Marketler Zinciri, Sanal Alışveriş Uygulaması ile özellikle evlerinden çıkamayan vatandaşlar için büyük kolaylık sağlayacak. 

 

Yaka Ekspres Sanal Alışveriş Uygulaması ile ilgili bilgiler veren Yaka Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Karaman, ‘’Uzun bir süredir Sanal alışveriş uygulamamız üzerinde çalışmalarımız vardı. Halkımızın evlerinden çıkamadığı şu günlerde ihtiyaçlarını karşılamada yaşanan zorlukları bir nebzede olsa bu uygulama ile ortadan kaldırmak istiyoruz. Van’da tüketim sektöründe markalaşan ve kaliteli, ucuz, ekonomik ürünleri halkımızın hizmetine sunuyoruz. 9 Şubemizde verdiğimiz kaliteli hizmetin dışında Yaka Ekspres Online alışveriş hizmeti vermeye başladık. Sanal Alışveriş Uygulamamız Bilgisayar, Tablet ve Cep telefonlarına uyumludur. Müşterilerimiz uygulamayı indirdikten sonra kolayca üye olarak alışverişlerine başlayabilirler. Yaka Marketler Zinciri olarak Yeniliklerimiz devam edecektir’’diye konuştu. 

 

Yaka Market Sanal Alışveriş Uygulamasını Google Play Store ve APP Store’den indirerek kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Alışveriş uygulamasını aşağıdaki QR kodu okutarak indirdikten sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler