son dakika haberleri

Vitamin eksikliğini giderin

İnsan vücudu zaman içerisinde çeşitli bileşenlere ihtiyaç duyar. Bu bileşenler genellikle doğal yollarla elde edilirken, bazı zamanlar da ise eksikliği dışarıdan takviye yoluyla almak en doğru yaklaşım olacaktır.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Vitamin eksikliğini giderin
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 11.01.2017  13:28:00 eklendi.

Vücutta ortaya çıkabilecek vitamin eksiklikleri, giderilmemesi halinde sağlık problemlerine dönüşebilmektedir. Özellikle kadınlarda ortaya çıkabilen bu eksiklikler, metabolik işleyişi yavaşlatacağı gibi bir takım problemleri de beraberinde getirebilir. A, B, D ve E vitaminlerinin eksikliği bir çok farklı rahatsızlığın başlangıcı sayıldığı gibi vücut bağışıklığının da düşmesine sebep olabilmektedir. Solgar Female Multiple, özellikle kadın organizmasının işleyişine uygun olan vitamin ve mineral seviyesini barındırarak genel organizma ve metabolik işleyişe katılan bir gıda takviyesidir.


90 Tablet içeren ambalajlarda size sunulan bu ürünün temel etken maddesinde A, D, B ve E vitaminleri yer almakta. Bunun yanı sıra Biotin, iyot, kalsiyum, pantonetik asit gruplarını oluşturuyor ve vücudun yine ihtiyaç duyduğu Demir, selenyum, manganez, çinko, inositol, fosfat, boron gibi maddeleri içeriyor.


Faydaları nelerdir;


Solgar Female Multiple bir çok faydayı beraberinde getirecektir. Özellikle hanımların tercih ettiği bu ürün en başta bağışıklık sistemine yardımcı olmaktadır. İnsan organizması ve metabolizmasının ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri size sunan bu ürün, aynı zaman da kadın metabolizmasına uygun oranlarda mineral seviyeleri içermektedir. Ürünün önemli özelliklerinden bir tanesi de sebzelerden alınan vitamin ve minerallerin uygun oranda alınmasına yardımcı olmaktır. Hamilelik dönemlerine girişte ve sonrasında görülen cilt, saç, kemik oluşumlarını desteklemesiyle bilinen bu ürün, kan seviyelerini ise düzene koymanıza yardımcı olacaktır. Günde bir tablet tok karnına su ile birlikte alınarak tüketilen ürün ile kısa sürede bir çok sonucu elde edebileceksiniz.


Genel anlamda size aynı etkiyi sağlayacak olan ürünlerden bir tanesi de multipower ürünleri olacaktır. 1977 yılında kurulan bu firma, 36 ülkede satışa sunulmakta ve Avrupa’nın en iyi üreticilerinden birisi olarak görülmektedir. Ürün kalitesinin ön planda olduğu bu firma, tüm süreci kontrol altına alan otomasyon sistemi ve arge çalışmaları ile istenilen sonuçlara yönelik üretim sağlamakta, yüksek kaliteli ürünleriyle bireylerin en çok tercih ettiği takviyelerin arasında bulunmaktadır.

 


Sağlık |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler