Manşetleri / Kapat
Gazetevan Video Galeri
 
Bu video 9236 kez görüntülendi

FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE DİZİSİ 4. BÖLÜMÜ 7 EKİM AKŞAMI YAYINLANDI VE YAYINLANAN SON BÖLÜM FRAGMANINDA FATMAGÜL ZORAKİ NİKAH MASASINA GÖTÜRÜLDÜ VE DUYGU YÜKLÜ BİR HALDE EVET DEDİ..! BELKİ İÇİNDEN BİNLERCE KEZ HAYIR DEMEK GEÇİYORDU AMA BOYNU BÜKÜK ELİ MAHKUMDU! BUNU YAPAMAYAN FATMAGÜL EVET DEDİ VE TECAVÜZCÜSÜYLE EVLENMEYİ KABUL ETTİ.. İŞTE DUYGU DOLU O ANLARIN YAŞANDIĞI FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE 4. BÖLÜMÜ Kanal D nin yeni dizilerinden Fatmagül’ün Suçu Ne 4.bölüm ile 7 ekim 2010 perşembe akşamı ekranlara gelecek.4. bölümde Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde bu hafta olaylar, Fatmagül’le Kerim’in evliliğine zemin hazırlayacak şekilde ilerliyor.
Yaşamak için bir sebebi olmadığını düşünen Fatmagül hayatına son vermek ister. Hayatını mahvettiği Fatmagül’ün öfkesi ve çaresizliği, Kerim’i, günahının büyüklüğüyle yeniden yüzleştirir.

Hayalleri gibi, geleceğini de ateşe veren Mustafa’nın da öfkesi giderek büyümekte, intikam yeminleri etmeye devam etmektedir. Bu durumu, Münir ile Mukaddes, planlarını uygulamaya koymak için kısa sürede kendi lehlerine çevirirler. Kerim jandarmalar tarafından yakalanır. Ebe Nine’nin gerçekleri ortaya çıkarmak isteyen çırpınışları eşliğinde, hem Kerim hem de Fatmagül hayatlarını değiştirecek ifadeleri verirler.

Fatmagül’ün Suçu Ne 4.bölüm 1.kısım

2.kısım

.
3.kısım

.
4.kısım

.
5.kısım

6.kısım

7.kısım

.
8.kısım

En Son Eklenenler
Bizi Takip Edenler
 
Yerel Anket
Çözüm sürecinin başarıya ulaşacağına inanıyor musunuz?
EVET
HAYIR
KARARSIZIM
Sosyal Ağlar
 
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim