son dakika haberleri
Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 
FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE 4.BÖLÜM İZLE - ZORAKİ NİKAH MASASI SON BÖLÜM İZLE 7 EKİM
FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE DİZİSİ 4. BÖLÜMÜ 7 EKİM AKŞAMI YAYINLANDI VE YAYINLANAN SON BÖLÜM FRAGMANINDA FATMAGÜL ZORAKİ NİKAH MASASINA GÖTÜRÜLDÜ VE DUYGU YÜKLÜ BİR HALDE EVET DEDİ..! BELKİ İÇİNDEN BİNLERCE KEZ HAYIR DEMEK GEÇİYORDU AMA BOYNU BÜKÜK ELİ MAHKUMDU! BUNU YAPAMAYAN FATMAGÜL EVET DEDİ VE TECAVÜZCÜSÜYLE EVLENMEYİ KABUL ETTİ.. İŞTE DUYGU DOLU O ANLARIN YAŞANDIĞI FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE 4. BÖLÜMÜ Kanal D nin yeni dizilerinden Fatmagül’ün Suçu Ne 4.bölüm ile 7 ekim 2010 perşembe akşamı ekranlara gelecek.4. bölümde Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde bu hafta olaylar, Fatmagül’le Kerim’in evliliğine zemin hazırlayacak şekilde ilerliyor.
Yaşamak için bir sebebi olmadığını düşünen Fatmagül hayatına son vermek ister. Hayatını mahvettiği Fatmagül’ün öfkesi ve çaresizliği, Kerim’i, günahının büyüklüğüyle yeniden yüzleştirir.

Hayalleri gibi, geleceğini de ateşe veren Mustafa’nın da öfkesi giderek büyümekte, intikam yeminleri etmeye devam etmektedir. Bu durumu, Münir ile Mukaddes, planlarını uygulamaya koymak için kısa sürede kendi lehlerine çevirirler. Kerim jandarmalar tarafından yakalanır. Ebe Nine’nin gerçekleri ortaya çıkarmak isteyen çırpınışları eşliğinde, hem Kerim hem de Fatmagül hayatlarını değiştirecek ifadeleri verirler.

Fatmagül’ün Suçu Ne 4.bölüm 1.kısım

2.kısım

.
3.kısım

.
4.kısım

.
5.kısım

6.kısım

7.kısım

.
8.kısım

En Son Eklenenler