son dakika haberleri

VEDAŞ’tan 23 Nisan etkinliği

Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Şirket Müdürü Emrullah Okuducu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında makam koltuğunu Hacıbekir Mahallesi Dumlupınar İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Muhammed Duman’a devretti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
VEDAŞ’tan 23 Nisan etkinliği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.04.2018  17:46:00 eklendi.

 Şirket merkezinde gerçekleşen etkinlik sırasında VEDAŞ Şirket Müdürlüğü koltuğuna temsili olarak oturan Muhammed Duman, öğrencilerden gelen sorulara cevap verirken, enerji tasarrufu yapmanın önemine vurgu yaptı. Duman, “Çocuklara aydınlık bir gelecek bırakmak için enerjimizi tasarruflu kullanmalıyız. Unutmayınız ki tasarruf en ucuz üretimdir” dedi. 

 

Öğrencilerin enerji konusundaki farkındalıklarının gelecek için umut verici olduğunu ifade eden VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah Okuducu, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında; Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerimizde etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. VEDAŞ ailesi olarak yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi çok önemsiyoruz. Bugün gördük ki öğrencilerimiz enerjinin kıymetinin ve öneminin ziyadesiyle farkındalar. Geleceğimizin emin ellerde olduğuna inancım bugün bir kez daha arttı. Öğrencilerimizi bu bilinçle yetiştiren fedakar öğretmenlerimize teşekkür ediyor, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu. 


“Çocuklar en büyük hazinemizdir” 

Hacıbekir Mahallesi Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Tahsin Sönmez ise, “Öncelikle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım. En büyük hazinemiz olan çocuklarımızı yetiştiren ve geleceğimizin sağlıklı temeller üzerinde inşa edilmesini sağlayan tüm öğretmenlerimizi de bu vesileyle kutluyorum. Bu anlamlı günde öğrencilerimizi misafir eden VEDAŞ ailesine teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı. 


Öğrenciler fidan dikti 

Öğrencilere hediye dağıtılmasının ardından VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah Okuducu, VEDAŞ Van İl Müdürü Beytullah Özbayram, Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Tahsin Sönmez ve 4. sınıf Öğretmeni Gülden Badak ile öğrenciler, VEDAŞ Şirket Merkezinde fidan dikerek ziyareti sonlandılar. 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler