son dakika haberleri

Van'da 32.500 paket kaçak sigara ele geçirildi

Erciş-Ağrı Karayolu üzerinde oluşturdukları uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 plaka sayılı kamyonda yapılan aramada; toplam 32.500 paket üzerinde TAPDK bandrolü bulunmayan kaçak sigara ele geçirildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van'da 32.500 paket  kaçak sigara ele geçirildi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.05.2019  11:30:00 eklendi.

Van İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından yapılan açılamada ,  İlimiz merkezinde ve İlçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla gümrük kaçağı ticareti yapan ve nakleden şahıs/şahısların deşifresine yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında;


26 Mayıs 2019 günü Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; Erciş-Ağrı Karayolu üzerinde oluşturdukları uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 plaka sayılı kamyonda yapılan aramada; toplam 32.500 paket üzerinde TAPDK bandrolü bulunmayan kaçak sigara ele geçirilmiştir.


Olayla ilgili (E.A.) isimli şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüpheli hakkında tanzim edilen tahkikat evrakıyla birlikte adli mercilere sevk edilecektir.


İlimiz merkezinde ve İlçelerimizde halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması, haksız kazanç sağlayan suç organizasyonlarına karşı yürütülen mücadelemiz aralıksız ve kararlı bir şekilde devam etmektedir.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler