son dakika haberleri

Van'da 145 paket halinde toplam 75 Kilo 640 Gram Eroin ele geçirildi

Narkotik Madde Arama Köpeği ŞİLA ile birlikte yapılan detaylı aramada; aracın yan döşemeleri içerisine zulalanmış 145 paket halinde toplam 75 Kilo 640 Gram Eroin Maddesi ele geçirildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van'da 145 paket halinde toplam 75 Kilo 640 Gram Eroin ele geçirildi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 23.05.2019  11:54:00 eklendi.

Van İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamda, İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıs/şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında;22 Mayıs 2019 günü Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; İlimiz Edremit İlçesi Kurubaş Mahallesi'nde oluşturdukları uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 25 plaka sayılı minibüste, Narkotik Madde Arama Köpeği ŞİLA ile birlikte yapılan detaylı aramada; aracın yan döşemeleri içerisine zulalanmış 145 paket halinde toplam 75 Kilo 640 Gram Eroin Maddesi ele geçirilmiştir.Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili (A.B.) isimli şüpheli "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek" suçundan gözaltına alınmıştır. Soruşturma çok yönlü olarak devam etmektedir.


 

01 Ocak 2019 tarihinden itibaren bugüne kadar toplam "2 Ton 512 Kilo 776 Gram" Eroin Maddesi ele geçirilmiştir. Geçen yıl aynı tarihler arasında ise "2 Ton 196 Kilo 300 Gram" Eroin Maddesi ele geçirilmişti." denildi.

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler