son dakika haberleri

Van'da ‘İl Koordinasyon Kurulu’ toplantısı

Van'da 2017 yılının ikinci dönem ‘İl Koordinasyon Kurulu’ toplantısı yapıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van'da ‘İl Koordinasyon Kurulu’ toplantısı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.04.2017  17:39:00 eklendi.

Van kamu yatırımlarının ve kurumlar arası işbirliğine ihtiyaç duyulan konuların görüşüldüğü ‘İl Koordinasyon Kurulu’nun 2017 yılı ikinci dönem toplantısı, Tuşba Belediyesinin toplantı salonunda Van Vali Yardımcısı Sinan Aslan başkanlığında gerçekleşti.


Toplantının açılışını yapan Vali Yardımcısı Aslan, Vali İbrahim Taşyapan’ın Erciş ilçesindeki şehit töreninden dolayı toplantıya katılmadığını belirterek, her kurum temsilcisinin oturduğu yerde çalışmaları ve projeleri ile ilgili bilgi vermesini istedi. İlk olarak söz alan Karayolları 11. Van Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaş, çalışmaları ve projeler hakkında bilgilendirme yaptı. Daha sonrasında ise DSİ 17. Bölge Müdürlüğü, İller Bankası ve diğer kurumlar yatırım ve projelerini kurul üyeleriyle paylaştı.
Zaman zaman kurul üyelerinin sunum yapan kurum temsilcilerine soru ve işbirliği önerileri ile süren toplantıya; İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, kamu yatırımı bulunan kurumların müdürleri ve temsilcileri katıldı.


Yaklaşık 45 dakika süren toplantı, soruların cevaplandırılmasından sonra sona erdi.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler