son dakika haberleri

Eş Başkan Özgökçe Ertan: Halkımız için üretim alanları açacağız

Edremit’in Selahattin Eyyubi Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, halkın üretim alanlarından koparıldığına dikkat çekti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eş Başkan Özgökçe Ertan: Halkımız için üretim alanları açacağız
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.07.2019  14:18:00 eklendi.

Edremit’in Selahattin Eyyubi Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, halkın üretim alanlarından koparıldığına dikkat çekerek, “Biz belediye olarak üretim alanlarını açabiliriz. Bazı model ve örneklerle bu işe başlayacağız. Belediye olarak bu şehir nasıl kalkınır, nasıl daha güzel olur diye büyük bir çabanın içindeyiz” dedi.


Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları, merkez ilçe ve mahallerde halk toplantılarına devam ediyor. Edremit İlçesi’ne bağlı Selahattin Eyyübi (Fırat) Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, çalışmalara dair görüş ve önerileri aldı.

 


 

Düzenlenen buluşmaya HDP Edremit İlçe Eşbaşkanı Barış Caniş, 31 Mart seçimlerinde Eşbaşkan adayı olan Medeni Özer, VASKİ Genel Müdürü Şeref Demir, Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanı Cihan Gümüşlü ve belediye meclis üyeleri katıldı.


Eşbaşkan Özgökçe’nin özellikle kadınlar tarafından ilgiyle karşılandığı toplantıda, vatandaşlar sorun ve taleplerini dile getirdi. Sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Eşbaşkan Özgökçe, alınan notlar çerçevesinde çözüm odaklı çalışmaların başlatılacağını söyledi.


Eşbaşkan Özgökçe, “Sizin sorun ve talepleriniz baş göz üstüne. Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize düşen iş her ne ise biz bunu yapmaktan kaçınmayız. Borcumuz var diye hizmetten kaçınamayız. Bütün imkânsızlıklara rağmen, elimizdeki kıt imkânları kullanarak hizmet üreteceğiz. Çok kısa bir zamanda toparlanacağız. Bizim yapacağımız birçok iş var. Belediyeye gelir getiren işler yapmaya ihtiyacımız var. Halkımız üretim alanlarından koparılmış ama biz belediye olarak bu üretim alanlarını açabiliriz. Bazı model ve örneklerle bu işe başlayacağız. Biz belediye olarak bu şehir nasıl kalkınır, nasıl daha güzel olur diye o çabanın içerisindeyiz” dedi.


Toplantı aktarılan sorun ve önerilerin not alınmasıyla sona ererken, Eşbaşkan Özgökçe ve beraberindekiler ayakta alkışlandı.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler